امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 23:37:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4611

تاریخ انتشار : 22/04/1393 - 12:33

جویباران گزارش می دهد /

شبکه های ماهواره ای درحال بلعیدن عفاف و حجاب خانواده های ما

وجود حجاب برای سلامت جامعه بسیار ضروری است اما عده ای به طور سهوی و یا عمدی این موضوع را نادیده گرفته و با بی حجابی و پوشش بد خود، سلامت روانی جامعه را به خطر می اندازند، علت این کار چیست و چگونه باید با آن مقابله کرد؟

شبکه های ماهواره ای درحال بلعیدن عفاف و حجاب خانواده های ما

جویباران – عفاف و حجاب موضوعی که چند سالی است بر سر زبان ها افتاده است و در هر مراسم و همایشی در خصوص این موضوع مباحثی نقل می شود. اما براستی این معضل چیست و چگونه در جامعه ما رخنه کرده است؟

وجود عفاف و حجاب برای سلامت جامعه بسیار ضروری است اما عده ای به طور سهوی و یا عمدی این موضوع را نادیده گرفته و با بی حجابی و پوشش بد خود، سلامت روانی جامعه را به خطر می اندازند.

اما سوالی که در این جا مطرح می شود این است که مسئولین نظام در قبال حل مشکل بدحجابی چه وظیفه ای دارند آیا باید با دید قهری به این موضوع بنگریم و یا باید با کارهای فرهنگی این مشکل را حل نماییم؟ اصولا فرهنگ بدحجابی از کجا به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد شده است و چگونه باید با آن مقابله کرد؟

در همین رابطه و به مناسبت روز عفاف و حجاب حجت الاسلام قلی پور امام جمعه شهرستان جویبارطی گفتگویی با خبرنگار جویباران ماهواره ها و شبکه های فارسی زبان معاند را از عوامل اصلی ورود بدحجابی در ایران معرفی کرد و گفت: تا بحال 162 شبکه ماهواره ای فارسی زبان افتتاح شده که در همه این شبکه ها ارائه برنامه هایی علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران در دستور کار قرار گرفته است.

وی 90 درصد شبکه های ماهواره ای را شبکه هایی وابسته به صهیونیست ها خواند و افزود: آنها فروپاشی بنیان خانواده را  هدف قرار داده اند و برای این کار هزینه های هنگفتی را با برنامه ریزی های منسجم انجام میدهند.

این کارشناس مذهبی تصریح کرد: شبکه های ماهواره ای عفاف و حجاب جامعه ما را که یکی از اصول مهم استحکام خانواده است نشانه گرفتند و با پخش برنامه هایی بی هویت به دنبال تخریب این امر مقدس(خانواده) هستند.

حجت الاسلام قلی پور با بیان این که باید ازورود ماهواره به خانه ها جلوگیری کرد، اظهار داشت: ورود ماهواره به منازل یعنی ورود شیطان به محیط مقدس خانواده است، شیطانی که آرام آرام بر اذهان خانواده و بدون آنکه برای ما ملموس باشد بر رفتار و اخلاق ما تاثیر می گذارد.

امام جمعه شهرستان جویبار درمورد محتوای فیلم ها وسریال های ماهواره ای گفت: آن چیزی که از این فیلم ها و سریال ها استخراج می شود جز بی بندباری، خیانت، فساد وفحشا و بی فرهنگی چیز دیگری نیست.

وی در پایان با تاکید براین موضوع که همه ما دراین امر مسئول هستیم خاطر نشان کرد: نویسندگان و کارگردانان باید به تولید فیلم ها و سریال های جذاب و با محتوا توجه ویژه ای داشته باشند، متاسفانه دربرخی از فیلم ها و سریال های داخلی شاهد مواردی هستیم که به دور از شرع و فرهنگ اسلامی ایرانی ما است، لذا باید برای مقابله با این بی فرهنگی غربی، فرهنگ حجاب و عفاف اسلامی خود را به جهانیان معرفی کنیم و این امر فقط با عزم ملی و مدیریت جهادی محقق خواهد شد.

لازم به ذکر است، مردم روزه دار شهرستان جویبار به مناسبت روز عفاف و حجاب و برای ابراز انزجار از بدحجابی و بد پوششی در جامعه طی یک تجمعی اعتراض آمیز از کلیه مسئولین نظام به خصوص دولت مردان و نمایندگان مجلس خواستند تا به سرعت به موضوع عفاف و حجاب رسیدگی کنند و با توجه به سال فرهنگ این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

دیدگاه شما در مورد : شبکه های ماهواره ای درحال بلعیدن عفاف و حجاب خانواده های ما

شبکه های ماهواره ای درحال بلعیدن عفاف و حجاب خانواده های ما

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS