امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 22:43:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4468

تاریخ انتشار : 09/04/1393 - 19:28

اختصاصی / حجت الاسلام قلی پور در جلسه طرح سالم سازی دریا عنوان کرد:

شناکردن در ماه رمضان از مصادیق روزه خواری آشکار است / برای اجرای طرح دریا نباید شرمنده شهدا و امام شهدا شویم

امام جمعه جویبار گفت: شنا کردن در ماه مبارک رمضان از مصادیق روزه خواری آشکار است و هیچ توجیهی در قبال آن وجود ندارد.

شناکردن در ماه رمضان از مصادیق روزه خواری آشکار است / برای اجرای طرح دریا نباید شرمنده شهدا و امام شهدا شویم

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور صبح امروز در جلسه طرح سالم سازی ساحل چپکرود با بیان این مطلب که شنا کردن در ماه رمضان روزه خواری آشکار به حساب می آید ازتمامی مسئولین شهرستان جویبار خواست تا فضای روحانی را در سطح شهر بویژه نوار ساحلی بوجود آورند.

وی افزود: در ایام تابستان استفاده از مواهب الهی حق طبیعی مردم می باشد ولی در ایام ماه مبارک رمضان رعایت شئونات اسلامی و شرعی نه تنها وظیفه مسئولین بلکه وظیفه همه مردم است.

امام جمعه شهرستان جویبار تصریح کرد: این مسئله امر دینی است و ربطی به فرد و سلیقه شخصی ندارد بلکه باید کاری کرد که حرمت ماه رمضان حفظ شود.

وی با اشاره به ایجاد محدودیت هایی برای طرح های ساحلی شهرستان، به دایر بودن طرح ها اشاره کرد و گفت: برپا بودن طرح ها مستلزم رعایت ضوابط ویژه ماه رمضان است.

حجت الاسلام قلی پور تأکید کرد: باز بودن رستوران در ساحل چپکرود برای مسافرین، ممنوع بودن شنا بین دو طرح، اختصاص دادن کارت هایی برای تشخیص مسافران از افراد بومی، نصب بنرهایی در ورودی شهرستان  یا ورودی طرح ها برای اطلاع رسانی به شهروندان و به ویژه مسافرین از شرایط و ضوابط طرح های سالمسازی در ماه رمضان، از جمله اقدامات فرهنگی است که حتما باید انجام گیرد.

وی در پایان به اهمیت همکاری و هماهنگی همه نهادها بویژه نیروی انتظامی، شهرداری، سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات برای اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: اجرای طرح باید به گونه ای باشد که شرمنده شهدا و امام شهدا نشویم.

انتهای پیام / ح.فعلی

دیدگاه شما در مورد : شناکردن در ماه رمضان از مصادیق روزه خواری آشکار است / برای اجرای طرح دریا نباید شرمنده شهدا و امام شهدا شویم

شناکردن در ماه رمضان از مصادیق روزه خواری آشکار است / برای اجرای طرح دریا نباید شرمنده شهدا و امام شهدا شویم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS