امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 22:30:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4386

تاریخ انتشار : 01/04/1393 - 10:23

اختصاصی / امام جمعه جویبار در جلسه شورای اداری مطرح کرد:

خدمت به مردم هدف همه مسئولین باشد / خداباوری عامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران

امام جمعه جویبار گفت: همه مسئولین باید خدمت به مردم را هدف خود قرار دهند و از اختلاف افکنی در جامعه خودداری کنند.

خدمت به مردم هدف همه مسئولین باشد / خداباوری عامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور روز گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار به سالروز انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات 24 خرداد نماد یک حماسه سیاسی بود.

وی با اشاره به اینکه همه باید از اختلاف نظر ها و ایجاد اختلاف در جامعه جلوگیری کنند افزود: هدف همه مسئولین باید خدمت به مردم باشد زیرا افرادی که مردم و رهبری را قبول دارند به فکر اختلاف افکنی در جامعه نخواهند بود.

امام جمعه جویبار در ادامه به چند نکته از نامه تاریخی امام علی(ع) به مالک اشتر اشاره کرد و گفت: یکی از مواردی که امام علی بارها به آن توصیه کرده است اصل مشورت کردن است.

وی افزود: در همه حوزه های مدیریت و حتی خانواده مشورت کردن از اصول اساسی است اما طبق فرموده امام علی(ع) با انسان های بخیل، ترسو و حریص نباید مشورت کرد چرا که این افراد به خدا باور ندارند و باعث انحراف می شوند.

حجت الاسلام قلی پور تأکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران به خاطر همین نداشتن ترس امروز با صلابت و استحکام فراوان در منطقه و به ویژه در جهان حرف اول را میزند.

وی افزود: حضرت امام (ره) نیز از همان ابتدای شروع نهضتش از هیچ کس نترسید چرا که خدا را همیشه باور داشت.

امام جمعه جویبار در ادامه به شعار سال اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در همان اوایل سال کارگروه هایی برای اجرای شعار سال در جویبار تشکیل شد اما نباید منتظر نتایج این کارگروه ها طی یک الی دو ماه بود چرا که این برنامه در دراز مدت جواب خواهد داد.

وی از پیگیر بودن در دوموضوع عفاف و حجاب و استحکام خانواده و کاهش طلاق در حوزه فرهنگ شهرستان جویبار اشاره کرد و افزود: نخبگان و مسئولین و هرکسی که در خصوص این دوموضوع و چگونگی اجرای آن پیشنهادی دارند ارائه کنند تا با یک همفکری درست حداقل تا پایان سال به نتایج خوبی برسیم.

حجت الاسلام قلی پور در پایان با اشاره به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان تأکید کرد: شنا در ماه مبارک رمضان به نظر مراجع حرام است و اجرای طرح سالم سازی و آماده کردن آن برای شنا کردن مردم و مسافرین در این ماه مبارک موردتأیید ما نیست.

دیدگاه شما در مورد : خدمت به مردم هدف همه مسئولین باشد / خداباوری عامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران

خدمت به مردم هدف همه مسئولین باشد / خداباوری عامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS