امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 11:55:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4252

تاریخ انتشار : 18/03/1393 - 18:32

اختصاصی / کشتي آزاد جوانان قهرماني آسيا- مغولستان

طلایی شدن کشتی گیران جویباری / سه کشتی گیر جویباری قهرمان شدند

سه کشتی گیر جویباری حاضر در تیم ملی کشتی آزاد جوانان، عصر امروز با شکست دادن حریفان خود در فینال به مدال طلا دست یافتند.

طلایی شدن کشتی گیران جویباری / سه کشتی گیر جویباری قهرمان شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، در روز دوم مسابقات کشتي آزاد قهرماني آسيا سه کشتی گیر جوان جویباری با شکست دادن حریفان خود در فینال قهرمان شدند.

در وزن 60 کیلو گرم کشتی گیری از خطه پهلوان خیز جویبار یعنی ایمان صادقی موفق به کسب مدال طلا این مسابقات شد.

در این وزن که 9 کشتی‌گیر حضور داشتند ایمان صادقی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر آشیش از هند را شکست داد و به نیمه‌نهایی رسید.

وی در این مرحله هم با نتیجه 8 بر 5 مقابل ساکاموتو از ژاپن به پیروزی دست یافت و فینالیست شد. این کشتی گیر خوب جویباری در دیدار پایانی حسنوف از ازبکستان را با نتیجه 6 بر 2 شکست داد و مدال طلا را بر گردن آویخت.

در وزن 66 کیلوگرم دیگر کشتی گیر جویباری این مسابقات یعنی حسن یزدانی با پیروزی مقابل حریف ژاپنی مدال طلای مسابقات را به خود اختصاص داد.

یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 18 بر 8 مقابل داولت مورات از ترکمنستان به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد.

وی در این مرحله هم با نتیجه 10 بر صفر بر الیاس ژومای از قزاقستان غلبه کرد و فینالیست شد. یزدانی در فینال با نتیجه 18 بر 10 از سد فوجینامی از ژاپن گذشت و مدال طلا این وزن را به خود اختصاص داد.

رضا مظفری نماینده وزن 74 کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقابل حریف ژاپنی مدال طلای مسابقات را از آن خود کرد.

دیگر کشتی گیر جویباری این مسابقات در دور نخست با نتیجه 7 بر یک از سد آلکساندر گلتسمان از قزاقستان گذشت. مظفری در دور دوم هم با نتیجه 12 بر یک مقابل هان سانگ دو از کره جنوبی به پیروزی رسید و راهی نیمه‌نهایی شد.

این کشتی گیر خوب جویباری در این مرحله هم مقابل وینود از هند با نتیجه 15 بر 4 به برتری دست یافت و فینالیست شد. مظفری در فینال کینوشیتا از ژاپن را با نتیجه 12 بر 2 مغلوب کرد و مدال طلا را از آن خود کرد.

لازم به ذکر است در اوزان 55 و 84 کیلوگرم رضا اطری و مجتبی گلیج دو کشتی گیر دیگر از مازندران به ترتیب به مدال نقره و برنز این مسابقات بسنده کردند.

همچنین در وزن 96 کیلوگرم دیگر نماینده ایران یعنی پدرام جمشیدی نیز به مدال طلای این مسابقات دست یافت.

گفتنی است، تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران با کسب 6 مدال طلا، یک نقره و یک برنز به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا کسب کردند.

به گزارش جویباران، عصر دیروز هم صابر خانجانی دیگر نماینده مازندرانی در وزن 50 کیلوگرم و امین طاهری در وزن 120 کیلوگرم با شکست حریفان خود به مدال طلا دست یافتند.

دیدگاه شما در مورد : طلایی شدن کشتی گیران جویباری / سه کشتی گیر جویباری قهرمان شدند

طلایی شدن کشتی گیران جویباری / سه کشتی گیر جویباری قهرمان شدند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS