امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 00:19:59
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4192

تاریخ انتشار : 07/03/1393 - 09:40

اختصاصی / مدیرعامل انجمن حمایت از مددجویان زندانی:

کمک به خانواده های زندانی از واجب ترین کارها است / افزایش درآمد انجمن در سال 92

مدیرعامل انجمن حمایت از مددجویان زندانی شهرستان جویبار گفت: با توجه به مشکلات فراوان خانواده های زندانیان بر همه واجب است تا به این خانواده ها کمک کنند.

کمک به خانواده های زندانی از واجب ترین کارها است / افزایش درآمد انجمن در سال 92

به گزارش خبرنگار جویباران، عبدالوحید اصغری صبح امروز در جلسه انجمن حمایت از مددجویان زندانی از سومین سال فعالیت این انجمن در شهرستان جویبار خبر داد و گفت: تا پایان سال 1392 با حمایت خیرین و مسئولین این شهرستان 26 نفر از زندانیان را با مبلغ 40 میلیون تومان آزاد کردیم.

وی افزود: 4 الی پنج برابر از این مبلغ را توانستیم با رایزنی های فراوان با شاکیان مختلف تخفیف بگیریم.

مدیرعامل انجمن حمایت از مددجویان زندانی جویبار مقدار کمک به خانواده های زندانیان برای تأمین معیشت آنها در سال 91 را 13 میلیون تومان اعلام و تصریح کرد: در سال 92 برای تأمین معیشت خانواده های زندیانیان مددجو مبلغی بالغ بر 28 میلیون تومان درزمینه های ارائه سبد کالا و تحصیلات فرزندان این خانواده ها هزینه کردیم.

وی از مشکلات زیاد خانواده های زندانیان در تأمین معیشت زندگی خبر داد و افزود: خوشبختانه برای حل معیشت این خانواده ها سبد کالایی در نظر گرفتیم و به آنها تحویل دادیم.

اصغری درآمد انجمن در سال 91 را 17 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: 10 میلیون تومان از این مبلغ توسط بنیاد حمایت از زندانیان اهدا شد و مابقی از جانب خیرین برای حمایت از خانواده های زندانیان به انجمن تحویل داده شد.

وی از افزایش درآمد انجمن در سال 92 خبر داد و افزود: خوشبختانه با حمایت خیرین عزیز در آمد انجمن در این سال به 40 میلیون تومان رسید که فقط 5 میلیون تومان از این درآمد توسط بنیاد حمایت از زندانیان اهدا شد.

مدیرعامل انجمن حمایت از مددجویان زندانی شهرستان جویبار در پایان خاطر نشان کرد: برخی از خانواده های زندانی در شرایط بسیار بدی از لحاظ مالی و معیشتی قرار دارند و این مسئله باعث میشود تا ما برای کمک به این افراد بیشتر تلاش کنیم.

وی افزود: مطمئنا اگر کمک های لازم به این خانواده ها نرسد در آینده باید منتظر فساد های مختلف در جامعه باشیم.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : کمک به خانواده های زندانی از واجب ترین کارها است / افزایش درآمد انجمن در سال 92

کمک به خانواده های زندانی از واجب ترین کارها است / افزایش درآمد انجمن در سال 92

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS