امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 00:55:46
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 41082

تاریخ انتشار : 22/11/1396 - 18:53

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار:

مدیران باروحیه اشرافی گری و کاخ‌نشینی نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنند / مسئولین ما باید در تصمیمات خود بصیرت داشته باشند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار خاطرنشان کرد: دشمن با مشکلات اقتصادی به دنبال خسته و ناامید کردن مردم است و وظیفه همه مسئولین در قبال این مردم بسیار سنگین است و باروحیه سرمایه‌داری و لیبرالی نمی‌توان مشکلات مردم را حل کرد.

مدیران باروحیه اشرافی گری و کاخ‌نشینی نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنند / مسئولین ما باید در تصمیمات خود بصیرت داشته باشند

به گزارش خبرنگار جویباران،سرهنگ اسماعیل نادعلی در سخنرانی پس از راهپیمایی 22 بهمن منطقه لاریم شهرستان جویبار اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن مظهر اقتدارملی ایران است  و هر دشمنی را در هر حد و توان نظامی، سیاسی و تبلیغاتی مغلوب و در هم می‌شکند.  

وی با اشاره به تقارن فاطمیه اول و آغاز دهه فجر عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران حاصل عشق و دلدادگی مردم به ائمه معصومین (ع) بود و امسال دهه فجر فاطمی داشته‌ایم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بابیان اینکه انقلاب اسلامی میراث گران‌بهای امام خمینی(ره) است گفت: این انقلاب با رشادت‌ها و دلاورمردی‌ها و فداکاری شیر زنان این کشور برای احیای مکتب الله رقم خورد.

نادعلی انقلاب اسلامی ایران را بی‌بدیل دانست و افزود: انقلاب اسلامی، مردم ایران را از یوغ طاغوت ستم‌شاهی و استکبار رهایی بخشید.

وی خاطرنشان کرد: امروز هراس و ترس دشمنان از انقلاب ما چند برابر شده است و نسبت به این انقلاب بی‌تفاوت نیستند و در طول این چهل سال همچنان به دنبال ایجاد فتنه، خدعه و نیرنگ علیه ما هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار تأکید کرد: امروز یکی از بزرگ‌ترین وظایف همه مردم و مسئولین برای حفظ این انقلاب در برابر توطئه دشمنان بصیرت افزایی و ولایتمداری در کشور است.

نادعلی ولایت مطلقه فقیه را یکی از برکات انقلاب اسلامی دانست و گفت: اگر ولایت مطلقه فقیه نبود نظام تاکنون نمی‌توانست این اقتدار را حفظ کند و از فتنه‌ها گذر کند.

وی اظهار کرد: دشمنان در ده سال اول انقلاب اسلامی حدود 16 فتنه، براندازی، توطئه و جنگ تجاوزگرایانه در کشور رقم  زدند که با درایت و اقتدار ولایت مطلقه فقیه خنثی شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بابیان اینکه تدام انقلاب از برکات جامعه ولایی است تصریح کرد: در جامعه ولایی که با توافق و همراهی و همدلی امام امت و مردم غیور رقم خورد حججی‌هایی را تقدیم انقلاب کرد.

نادعلی خاطرنشان کرد: خواص و نخبگان تا زمانی در این جامعه ولایی مقبولیت و مشروعیت دارند که خود را در قالب جامعه ولایی تعریف کنند.

وی افزود: هرکسی در جامعه ولایی با ولایت زاویه بگیرد سقوط او قطعی است.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بیان کرد: حتی رئیس‌جمهوری که 85 درصد آرای مردم را داشت زمانی که با ولایت زاویه گرفت مفتضحانه و با چادر از کشور فرار کرد.

نادعلی یادآور شد: عده‌ای آمدند و ادعای همراهی با امام (ره) داشتند ولی زمانی که با جامعه ولایی زاویه گرفتند کنار رفتند.

وی بابیان اینکه امام خمینی(ره) پایه‌های انقلاب را بر دو رکن اساس نهاد گفت: نخست رکن اسلام و ولایت و دوم مردم بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار تأکید کرد: از توطئه‌های امروز دشمنان القا ناکارآمدی نظام است ولی پیشرفت‌های ایران در عرصه‌های مختلف دنیا را متحیر کرده است.

نادعلی بابیان اینکه مسئولین ما باید در تصمیمات خود بصیرت داشته باشند اظهار کرد: آن چیزی که امروز قطعیت دارد این است که استکبار جهانی در راه سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

وی افزود: همه مسئولین باید گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری باشند و تذکرات ایشان را جدی بگیرند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار با اشاره به اینکه دشمن با مشکلات اقتصادی به دنبال خسته و ناامید کردن مردم است گفت: وظیفه همه مسئولین در قبال مردم بسیار سنگین است و باروحیه سرمایه‌داری و لیبرالی نمی‌توان مشکلات مردم حل کرد.

نادعلی تصریح کرد: مدیران باروحیه اشرافی گری و کاخ‌نشینی نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنند درحالی‌که امام (ره) با همراهی محرومین و پابرهنگان انقلاب را به پیروزی رساند.

 

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر دوشنبه 23 بهمن 1396 - 19:46
    سید درکاسری

    کو گوش شنوا جناب سرهنگ. این مسئولان هر موقع که به مردم نیاز دارند دست به دامن آنها می شن اما موقع رسیدگی به مشکلات آنها میگن بودجه نداریم . رای را که گرفتند و سوار شدند بر موکب خود ،خبر از پیاده نمی گیرند. به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) : (( مسئولان یک قدم از مردم عقب هستند سعی کنند خودشان را به مردم برسانند ))

    4 0
دیدگاه شما در مورد : مدیران باروحیه اشرافی گری و کاخ‌نشینی نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنند / مسئولین ما باید در تصمیمات خود بصیرت داشته باشند

مدیران باروحیه اشرافی گری و کاخ‌نشینی نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنند / مسئولین ما باید در تصمیمات خود بصیرت داشته باشند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS