امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 04:03:09
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 40902

تاریخ انتشار : 12/11/1396 - 12:50

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر جویبار:

انقلاب اسلامی ایران پرتویی از قیام عظیم عاشورا است

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان جویبار اظهار کرد:انقلاب اسلامی ایران در راستای حادثه عظیم عاشورا به وقوع پیوست و با عبرت گرفتن از مکتب عاشورا این پیروزی حاصل شد.

انقلاب اسلامی ایران پرتویی از قیام عظیم عاشورا است

به گزارش خبرنگار جویباران،قربان متولی طی گفت‌وگویی با اشاره به فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: این پیروزی یک موفقیت تاریخی است زیرا امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی که توانست قوی‌ترین رژیم ستم‌شاهی را با همراهی مردم همیشه قهرمان از بین ببرد.

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پرتویی از قیام عظیم عاشوراست تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران در راستای حادثه عظیم عاشورا به وقوع پیوست و با عبرت گرفتن از مکتب عاشورا این پیروزی حاصل شد.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر جویبار تصریح کرد: باید از این انقلاب باشکوه و پر خیر برکت و دستاوردهای آن حفظ و صیانت کرد.

متولی افزود: تحکیم باورها و ارزش‌های اسلامی، اهتمام جدی نسبت به مسائل فرهنگی، تقویت و برتری توان نظامی، حفظ وحدت کلمه و حفظ شورونشاط انقلابی، نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی از راه‌کارهای حفظ و تداوم انقلاب اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه دشمن در این سه دهه یک‌لحظه از توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران دست برنداشته است گفت: دشمنان خارجی انقلاب برای به فساد کشاندن اخلاق و باورهای مردم تلاش‌های فراوانی می‌کنند و این توطئه‌ها هم چنان ادامه دارد که قشر جوان ما و دولتمردان ما باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

 دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر جویبار افزود: انقلاب اسلامی نماد برآورده شدن آرزوهای مقدس ملت ایران است و استقلال و آزادی ازجمله مهم‌ترین دستاوردهای آن است.

متولی بابیان این‌که تحکیم وحدت در کشور عامل شکست دشمنان است تصریح کرد: در طول این سال‌ها اتفاقات و رویدادها تلخ و شیرینی زیادی در کشور ما رقم خورد اما همیشه حضور به‌موقع مردم درصحنه‌های مختلف با هدایت‌های حکیمانه و روشنگرایانه رهبر معظم انقلاب توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.  

دیدگاه شما در مورد : انقلاب اسلامی ایران پرتویی از قیام عظیم عاشورا است

انقلاب اسلامی ایران پرتویی از قیام عظیم عاشورا است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS