امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 23:11:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4078

تاریخ انتشار : 22/02/1393 - 18:21

اختصاصی / عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با جویباران:

اختصاص مبلغ 3 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه جاده جویبار به قائمشهر

نماینده مردم جویبار،قائمشهر و سوادکوه گفت: با رایزنی های فراوان و فشار مردم و رسانه ها مبلغ 3 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه راه جویبار به قائمشهر و بالعکس از سوی آخوندی تخصیص یافته است.

اختصاص مبلغ 3 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه جاده جویبار به قائمشهر

کمال علیپور در گفتگو با خبرنگار جویباران در خصوص مشکل آب شرب شهرستان جویبار اظهار داشت: متأسفانه در بحث آب شرب برخی بی برنامگی ها باعث ایجاد مشکل برای مردم می شود در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران نیست که بعد از 34 سال آن هم در استان همیشه بارانی مازندران در زمینه آب شرب دچار مشکل باشیم.

وی افزود: خوشبختانه در مجلس شورای اسلامی برای حل مشکل آب شرب مازندران توجه جدی صورت گرفته است و طبق کارشناسی ها اگر به آب روستایی 5 میلیارد تومان تخصیص داده شود مشکلات آن حل خواهد شد.

نماینده مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی یکی از مشکلات آب شرب جویبار را در مدیریت چند گانه آن دانست و خاطر نشان کرد: اگر مدیریت چند گانه آب جویبار در یک جا و فقط در خود شهرستان جویبار متمرکز شود، مشکل آب شرب این منطقه حل خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه جام باشگاه های جهان در رشته کشتی قرار است در شهرستان جویبار برگزار شود این مشکلات کوچک باید هرچه سریعتر مرتفع گردد تا در آینده دچار مشکل نشویم.

علیپور پروژه جاده جویبار به قائمشهر وبالعکس را یکی از رکورد داران پروژه های ایران اعلام کرد و گفت: خوشبختانه با فشار ائمه جمعه این دوشهر و مردم و رسانه ها و همچنین رایزنی های بسیار با وزارت راه و شهر سازی مبلغ 3 میلیارد تومان از سوی خود وزیر راه وشهر سازی برای این جاده تخصیص یافته است که دوستان اداره کل راه و شهرسازی باید با استفاده درست از این اعتبار پروژه تعریض سازی جاده جویبار به قائمشهر و بالعکس را تکمیل نمایند.

وی افزود: همچنین برای جاده ساری به جویبار هم اعتبارات خوبی در بودجه 93 در نظر گرفته شده است که انشاالله مشکلات این جاده هم حل خواهد شد.

این نماینده مجلس از ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در جویبار خبر داد و تصریح کرد: طی یک مکاتبات با رئیس جمهور برای تبدیل جویبار به عنوان منطقه ویژه اقتصادی آقایان ترکان و شریعتمداری برای بررسی این امر مسئول شده اند که امیدواریم این امر هم محقق شود.

وی در پایان به برخی مشکلات بیمارستان مرحوم عزیزی جویبار اشاره کرد و افزود: بیمارستان مرحوم عزیزی جویبار در خرید 5 الی 6 دستگاه به ارزش 300 میلیون تومان دچار مشکل می باشد که امیدواریم با کمک خیرین و مسئولین محترم این مشکل حل شود.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : اختصاص مبلغ 3 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه جاده جویبار به قائمشهر

اختصاص مبلغ 3 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه جاده جویبار به قائمشهر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS