امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 00:38:59
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4072

تاریخ انتشار : 20/02/1393 - 12:05

اختصاصی / نماینده مردم جویبار در گفتگو با جویباران:

احداث یک مجتمع پتروشیمی در جویبار / زمین های سواحل از دست سودجویان گرفته شود

نماینده مردم قائمشهر، جویبار و سوادکوه گفت: طی یک نشستی با وزیر نفت به احتمال فراوان یک مجتمع پتروشیمی در استان احداث خواهد شد که قرار است با رایزنی ها قرار است این مجتمع وارد جویبار شود.

احداث یک مجتمع پتروشیمی در جویبار / زمین های سواحل از دست سودجویان گرفته شود

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار جویباران در خصوص رفع برخی مشکلات شهرستان جویبار اظهار داشت: خوشبختانه شهرستان جویبار نسبت به شهرستان های دیگر استان مازندران دارای ظرفیت های خیلی خوبی در بخش های مختلف می باشد که باید مسئولین استانی از این ظرفیت های استفاده کنند.

وی افزود: متاسفانه یک سری نا هماهنگی ها باعث می شود تا برخی از مشکلات حل نشده باقی بمانند.

نماینده مردم جویبار در مجلس تصریح کرد: متاسفانه یک راه روستایی در شهرستان جویبار که دارای پل بوده است به دلیل فرسودگی از بین رفت و امروز مردم برای آمدن به شهر باید چندین کیلومتر را دور بزنند تا به جویبار برسد این مسئله باید در دستور کار مسئولین شهرستانی و استانی قرار بگیرد تا این مشکل حل شود.

وی از واگذاری غیر قانونی تعدادی از زمین های سواحل به برخی افراد انتقاد کرد و گفت: مسئولین قضایی باید هرچه سریعتر به این مسئله ورود پیدا کنند و زمین های سواحل را از دست یک سری افراد سودجو بازپس بگیرند و اجازه جولان به این افراد را ندهند.

حسینی از احداث یک مجموعه پتروشیمی در استان مازندران و به احتمال زیاد در جویبار خبر داد و افزود: طی یک نشست و مکاتبه ای که با وزیر نفت انجام داده ایم قرار بر این شد که یک مجموعه پتروشیمی در استان مازندران احداث شود و طی یک نامه ای هم، نام شهرستان جویبار برای این مجموعه پتروشیمی درج شده بود که انشاالله با پیگیری های بیشتر بتوانیم این مجموعه پتروشیمی را به جویبار وارد کنیم.

وی یکی از مشکلات اساسی جویبار را نبود یک شهرک بازیافت عنوان کرد و گفت: یکی از مواردی که حتما باید در جویبار احداث شود شهرک بازیافت ضایعات می باشد چرا که تعداد زیادی از مردم این منطقه در زمینه بازیافت ضایعات مشغول به فعالیت می باشند که با اهدا یکی زمین و احداث این شهرک درآمد های این حوزه متمرکز تر خواهد شد.

نماینده مردم جویبار، قائمشهر و سوادکوه در پایان ضمن تقدیر و تشکر از استاندار مازندران به دلیل بازدیدهای گسترده از شهرستان جویبار اظهار داشت: امسال سال مدیریت جهادی است و همه مدیران باید با رفتار جهادی مشکلات مردم را حل نمایند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : احداث یک مجتمع پتروشیمی در جویبار / زمین های سواحل از دست سودجویان گرفته شود

احداث یک مجتمع پتروشیمی در جویبار / زمین های سواحل از دست سودجویان گرفته شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS