امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 10:44:05
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 40712

تاریخ انتشار : 06/11/1396 - 11:36

شهردار جدید قائم‌شهر معرفی شد

با حضور مسئولان، بهمن معین پور به عنوان شهردار جدید قائم‌شهر معرفی شد.

به گزارش جویباران، مهدی محمدی فرماندار قائم‌شهر در آئین معارفه شهردار جدید این شهر، خاطرنشان کرد: با توجه به رقم بالای بدهی شهرداری و منابع محدود در اختیار دولت، عوارض وصولی و مالیات پرداختی شهروندان به عمران و آبادی شهر کمک بزرگی می‌کند . 

وی گفت: تامین حقوق هزار و ۵۰۰ نفر از کارکنان این سازمان دشوار بوده و لازم است در چهارچوب قانون به این سازمان کمک شود . 

فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه شهرداری ملزم به رعایت اخلاقیات در مواجهه با مردم است، افزود: مردم مشاوران امین شهر هستند و شهرداری و مردم همانند دو کفه ترازو می‌توانند با بهره‌گیری از منابع مالی در اختیار و همفکری و مشارکت همدیگر، شهر و مبلمان شهری زیبا داشته ‌باشند

بهمن معین پور شهردار جدید قائم‌شهر در این مراسم، اظهار کرد: در حال حاضر شهرداری قائم‌شهر همانند همه شهرداری‌ها با نابسامانی مالی و تعدد نیرو مواجه است که باید بتوان با استفاده از همه ظرفیت ‌ها ساماندهی لازم را انجام داد . 

وی با اشاره به اینکه اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام اولویت اصلی برنامه شهرداری جدید است، گفت: بر مبنای این اولویت بندی پل میدان جانبازان تا نیمه اسفند افتتاح می شود و طرح‌هایی چون تقاطع شهید مهدوی، زیرگذر دخانیات و حریم رودخانه تالار نیازمند نگاه ویژه هستند . 

شهردار جدید قائم‌شهر مدیریت پسماند را از دغدغه‌های اصلی شهرداری این شهر دانست و خاطرنشان کرد: معضل زباله سال ها مردم شهر را درگیر خود کرده است و این چالش باید با تمهیدات لازم به زودی حل شود . 

معین ‌پور با تاکید به حل مشکل ترافیک قائم‌شهر، گفت: برای کنترل بخشی از ترافیک شهر ایجاد پارکینگ‌های رایگان در نقاط پرترافیک و شلوغ گامی مهم برای حل معضل ترافیک شهر قائم‌شهر است . 

افشین حسین‌زاده رئیس شورای اسلامی شهر قائمشهر نیز گفت: اعضای شورای اسلامی پنجم، شهردار جدید را از میان بیش از 20 نفر با توجه به برنامه های ارائه شده توسط کاندیداها و نزدیکی  برنامه ها و سیاست های ارائه شده افراد با  خط مشی شورای پنجم انتخاب کردند . 

وی گفت: به دلیل ظرفیت های ویژه شهرستان قائم‌شهر برای سرمایه گذاری در این مسیر به کمک همه مسئولان نیازمند هستیم تا شاهد شکوفایی شهرستان باشیم . 

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : شهردار جدید قائم‌شهر معرفی شد

شهردار جدید قائم‌شهر معرفی شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS