امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 13:58:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 40710

تاریخ انتشار : 06/11/1396 - 11:35

جذب 750 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال فراگیر در مازندران

فرماندار محمودآباد با اشاره به اینکه 750 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال فراگیر در مازندران جذب شده است، گفت: محمودآباد در اجرای طرح کارورزی 154 نفر سهمیه دارد.

به گزارش جویباران، یحیی یوسف‌پور در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با موضوع اشتغال، سرمایه گذاری، بسته رونق و رفع موانع تولید، اظهار کرد: 750 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال فراگیر در مازندران جذب و دریافت شده است.

وی افزود : با توجه به سود 4 درصدی وام های اشتغالزایی تمام دستگاه های مربوطه باید عملکرد بهتری برای جذب اعتبارات ارائه دهند.

فرماندار محمودآباد با اشاره به اینکه در بخش مشاغل خانگی هنوز اعتبارات به خوبی دریافت نشده است، تصریح کرد: در صورت ایجاد کار و اجرای تعهد کارفرما در بحث اشتغال ، کارفرمایان از امتیاز هفت درصدی تخفیف یارانه ای برخوردار می شوند.

یوسف پور خاطرنشان کرد: در اجرای طرح کارورزی، شهرستان محمودآباد 154 نفر سهمیه دارد که از این تعداد 29 نفر فارغ التحصیلان قراردادی هستند.

وی یادآور شد:  در بخش عملکرد اعتبارات خوداشتغالی، کمیته امداد با اشتغالزایی برای 65 نفر و اعتبار دریافتی بالغ بر یک میلیارد و 75 میلیون تومان جذب صد در صدی اعتبارات را داشته است.

فرماندار محمودآباد افزود: اداره بهزیستی با اشتغالزایی 67 نفر و اعتباردریافتی یک میلیارد 155 میلیون تومان و بسیج سازندگی با اشتغالزایی 29 نفر و اعتبار دریافتی 360 میلیون تومان در رده های بعدی جذب اعتبارات اشتغالزایی شهرستان قرار می گیرند.

یوسف پورتصریح کرد: در جذب اعتبار بسته رونق تولید صنعت و معدن 20 نفر به بانک عامل معرفی و سه واحد موفق به دریافت تسهیلات با اعتبار 3 میلیارد و 900 میلیون تومان شدند.

وی گفت: جهاد کشاورزی نیز با اجرای 17 طرح موفق به جذب اعتبار بسته رونق تولید به مبلغ 4 میلیارد و 875 میلیون تومان شده است.

فرماندار محمودآباد با اشاره به سهم چهاردرصدی مازندران برای توسعه روستایی خاطرنشان کرد: اگر روستاهای مازندران از حالت سنتی خارج شود و فقط بحث اقتصاد برنج مد نظر نباشد می توان در حوزه صنایع دستی، صنایع کوچک و صنایع تبدیلی کشاورزی زمینه تولیدات را رونق داد. 

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : جذب 750 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال فراگیر در مازندران

جذب 750 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال فراگیر در مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS