امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 07:50:22
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4071

تاریخ انتشار : 20/02/1393 - 10:05

اختصاصی / رئیس هیئت کشتی مازندران در گفتگو با جویباران:

نیاز به یک عزم استانی و ملی برای برگزاری جام باشگاه های جهان / حمایت فدراسیون از کشتی مازندران

رئیس هیئت کشتی استان مازندران گفت: برای برگزاری جام باشگاه های جهان در جویبار به یک عزم استانی و ملی نیاز داریم.

نیاز به یک عزم استانی و ملی برای برگزاری جام باشگاه های جهان / حمایت فدراسیون از کشتی مازندران

اضغر ثمر بخش در گفتگو با خبرنگار جویباران در خصوص برگزاری جام باشگاه های جهان در جویبار اظهار داشت: قبل از برگزاری جام جهانی در آمریکا پیشنهاد برگزاری و میزبانی اولین دوره جام باشگاه های جهان به رسول خادم شده بود.

وی افزود: بعد از اینکه مسابقات جام جهانی به اتمام رسید در همان آمریکا رسول خادم پیشنهاد برگزاری جام باشگاه های جهان و میزبانی ایران برای اولین دوره آن را به فیلا ارائه داد و فدراسیون جهانی کشتی هم به خاطر رسول خادم این موضوع را تصویب کردند.

رئیس هیئت کشتی مازندران تصریح کرد: بعد از به تصویب رسیدن این پیشنهاد ما برای گرفتن میزبانی در مازندران و انجام این مسابقات در شهرستان جویبار با رسول خادم گفتگو کردیم ایشان هم به دلیل اینکه جویبار در سال 2013 از سوی فیلا به عنوان پایتخت کشتی ایران انتخاب شده بود میزبانی این دوره از مسابقات را بر عهده این شهرستان و استان مازندران قرار داد.

وی به هزینه این مسابقات اشاره کرد و گفت: برای برگزاری این مسابقه باید اسپانسرهای قوی را جذب کنیم چرا که هزینه برگزاری بیش از 1 میلیارد تومان می باشد.

ثمربخش از حضور یک تیم منتخب و قوی از جویبار در این مسابقات خبر داد و افزود: طبق نظرات فنی باید یک تیم از سوی میزبان در این مسابقات شرکت کند که طبق هماهنگی های به عمل آمده قرار است یک تیم قوی با چهارچوبی از کشتی گیران جویباری در این مسابقات شرکت کند.

وی تصریح کرد: برای برگزاری این مسابقه علاوه بر یک عزم استانی باید یک عزم ملی هم ایجاد شود چرا که قرار است اولین دوره این مسابقات برگزار شود و مطمئنا بسیار مهم خواهد بود.

این مسئول کشتی استان ادامه داد: خوشبختانه با همکاری نمایندگان شهرستان جویبار به ویژه سید هادی حسینی که سابقه برگزاری جام جهانی را در مازندران دارد و همچنین همدلی مسئولان استانی و شهرستانی و حمایت استاندار، ترسی از برگزاری این جام وجود ندارد.

رئیس هیئت کشتی استان مازندران در پایان از حضور تعداد زیادی از کشتی گیران مازندرانی در جام های مختلف جهانی خبر داد و خاطر نشان کرد: خوشبختانه امروز با حمایتی که فدراسیون از کشتی مازندران میکند کشتی گیران زیادی از این استان در رده های مختلف سنی در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت می کنند برای نمونه می توان به حضور 8 کشتی گیر مازندرانی در مسابقات قهرمانی آسیا تایلند در رده سنی نوجوانان اشاره کرد که مایه فخر و مباهات استان مازندران می باشد.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : نیاز به یک عزم استانی و ملی برای برگزاری جام باشگاه های جهان / حمایت فدراسیون از کشتی مازندران

نیاز به یک عزم استانی و ملی برای برگزاری جام باشگاه های جهان / حمایت فدراسیون از کشتی مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS