امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 19:00:23
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4044

تاریخ انتشار : 19/02/1393 - 08:02

جویباران گزارش می دهد /

جلسه بررسی مشکلات شهرستان جویبار برگزار شد

عصر دیروز و با حضور استاندار مازندران جلسه ای به منظور رفع مشکلات شهرستان جویبار برگزار شد.

جلسه بررسی مشکلات شهرستان جویبار برگزار شد

به گزارش خبرنگار جویباران، جلسه بررسی مشکلات شهرستان جویبار با حضور استاندار مازندران و تعدادی از مدیران کل استان مازندران و با حضور مسئولین شهرستانی در مکان فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

استاندار مازندران در ابتدا انتخاب جویبار به عنوان میزبان برگزاری اولین دوره جام باشگاههای جهان را تبریک گفت و اظهار داشت: انتخاب جویبار به عنوان میزبان با توجه به اینکه این شهرستن سوابق درخشان زیادی در عرصه کشتی دارد یک کار پسندیده و مورد قبول بود.

وی افزود: اگر قرار است این میزبانی به خوبی انجام شود باید یک سری زیرساخت های اساسی برای این مسابقات در نظر گرفته شود و مسکلات زیر ساختی این ورزش در جویبار با توجه به فاصله 7 ماهه به مسابقات حل شود.

ربیع فلاح با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقات کار ساده ای نیست تصریح کرد: برای انجام این کار باید تمام جوانب کارمورد بررسی قرار بگیرد و در ابتدای امر باید آبروی نظام در این مسابقات حفظ شود.

وی افزود: مسئولین برگزاری این مسابقات اول از همه باید چهارچوب های لازم را بچینند و با دیدن تمامی جوانب اقدام به کار کنند.

استاندار مازندران گفت: باید هر هفته یک جلسه با حضور اعضای ستاد برگزاری این مسابقه هم در استان و هم در شهرستان برگزار شود تا کارها به خوبی هرچه تمام تر به پیش برود.

وی در ادامه جلسه به مشکلات اساسی آب های روستایی و شهری در مازندران اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تخصیص های خوبی برای رفع مشکلات آبی استان در نظر گرفته شده است.

ربیع فلاح ادامه داد: مدیران استانی و شهرستانی برای اینکه این تخصیص ها منظور گردد باید پیگیر باشند و با استاقاده از این بودجه ها مشکلات آبی شهرستان جویبار را حل کنند.

وی در ادامه به موضوع زمین خواری و سودجویی در زمین های سواحل اشاره کرد و گفت: متأسفانه با عملکرد ضعیف برخی دستگاه ها در برخی از پرونده های زمین خواری زمین خواران و سودجویان مارا زیر سؤال می برند.

استاندار مازندران افزود: قوه قضاییه و دستگاه قضایی باید برای محاکمه این افراد کارهای ضروری را انجام دهد نباید به این افراد اجازه داده شود تا با برخی از لابی گری ها به سودجویی های خود ادامه دهند.

وی تصریح کرد: بایدکیفیت قرارداد ها مورد بررسی قرار بگیرد تا بار دیگر در زمینه اهدا زمینهای ساحلی به افراد سؤاستفاده صورت نگیرد.

ربیع فلاح در پایان با اشاره به اینکه همه باید دست در ست هم بدهند تا از ظرفیت های استان به خوبی استفاده شود تأکید کرد: کارهای خوبی برای استان در سال 93 در حال انجام می باشد مردم منتظر خبر های خوب باشند.

به گزارش جویباران، در ادامه جلسه مدیرکل آب روستایی و معاون توسعه آب شهری در خصوص مشکلات آب شرب شهرستان جویبار صحبت کردند.

مدیر کل آب روستایی استان مازندران در خصوص مشکلات آب روستایی جویبار اظهار داشت:دو پروژه نیمه تمام برای برطرف کردن مشکلات آب شرب جویبار در حال انجام می باشد.

وی افزود: خوشبختانه طی نشستی با مسئولین آب شهرستان قائمشهر قرار بر این شد که دو حلقه چاه برای رفع مشکلات آب روستایی شهرستان جویبار حفر شود تا این کمبود آب برطرف شود.

قنبری معاون توسعه آب شهری استان مازندران میزان مصرف آب در جویبار و کوهی خیل را 175 لیتر در ثانیه اعلام کرد و گفت: برای احداث یک مخزن ذخیره آب در جویبار 2 میلیارد تومان اعتبار لازم است که اگر این اعتبار تخصیص پیدا کند مقدار زیادی از مشکلات آبی شهرهای کوهی خیل و جویبار حل خواهد شد.

به گزارش جویباران، در پایان جلسه استاندار مازندران وعده حل مشکلات شهرستان جویبار را به مسئولین این شهرستان داد و از مدیران کل استان خواست تا هرچه سریعتر مشکلات کوچک را بررسی و حل نمایند.

 

دیدگاه شما در مورد : جلسه بررسی مشکلات شهرستان جویبار برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات شهرستان جویبار برگزار شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS