امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 16:22:03
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 40412

تاریخ انتشار : 29/10/1396 - 16:00

استاندار مازندران:

مدیران شهرستان جویبار همت خود را برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به کاربندند

استاندار مازندران گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان خدمت‌رسانی به مردم را دستور کار خود قرار دهند و با توجه به وجود پروژه‌های نیمه‌تمام، همت خود را برای تکمیل آن به کار ببندند.

 مدیران شهرستان جویبار همت خود را برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به کاربندند

به گزارش خبرنگار جویباران،محمد اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار اظهار کرد: دشمن در طول بیش از سه دهه از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و دشمن نیز در طول این مدت به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی بابیان اینکه ایران به‌عنوان یک قدرت در منطقه و جهان شناخته‌شده است افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران در جایگاهی قرار دارد که از منطقه ممنوعه‌ای که دشمنان ما ترسیم کردند عبور کردیم.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه ایران پس از انقلاب اسلامی از پیچ‌وخم‌های زیادی عبور کرد گفت: در آخرین توطئه آمریکا علیه ایران، چندپاره و تجزیه کردن منطقه بود که باهدف تضعیف ایران در خاورمیانه انجام گرفت که بازهم شکست خوردند.

اسلامی بیان کرد: آمریکا از امنیت ایران هراس دارد و با ایجاد سیاست‌های یک‌طرفه در مجامع بین‌المللی به دنبال از بین بردن این امنیت و ثبات هستند.

وی تأکید کرد: آمریکا به دنبال تضعیف قدرت علمی، اقتصادی، نظامی و دفاعی ایران هستند و از کوچک‌ترین روزنه‌ای مانند اغتشاشات اخیر به دنبال موج‌سواری و ضربه زدن به‌نظام هستند.

استاندار مازندران پای بند بودن به اقتصاد مقاومتی را راه‌حل مشکلات اقتصادی کشور دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم کردن و تأثیرناپذیر بودن اقتصاد از تهاجمات بیرونی است.

وی افزود: استان مازندران با مردمانی پرتلاش پیشرو در مسئله اقتصاد مقاومتی است و باید با برنامه‌ریزی و سیاست درست رونق اقتصادی ایجاد کنیم.

استاندار مازندران از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست تا خدمت‌رسانی به مردم دستور کار خود قرار دهند و با توجه به وجود کارهای نیمه‌تمام، همت خود را برای تکمیل آن به کار ببندند.

اسلامی در پایان گفت: امیدواریم شهرستان جویبار باکار و تولید مؤثر خود در عرصه کشاورزی و صنعتی بتوانند همانند ورزش کشتی در جهان شناخته‌تر شود.

 

دیدگاه شما در مورد : مدیران شهرستان جویبار همت خود را برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به کاربندند

 مدیران شهرستان جویبار همت خود را برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به کاربندند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS