امروز چهار شنبه 27 دی 1396
ساعت 00:35:20
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4037

تاریخ انتشار : 18/02/1393 - 07:40

جویباران گزارش می دهد /

اولین جلسه ستاد ساماندهی طرح دریا برگزار شد

اولین جلسه ستاد ساماندهی طرح دریا با حضور ادارات مرتبط به این امر در مکان فرمانداری برگزار شد.

اولین جلسه ستاد ساماندهی طرح دریا برگزار شد

به گزارش خبرنگار جویباران، با حضور مسئولین ادارات مرتبط با ساماندهی طرح دریا اولین جلسه این ستاد در مکان فرمانداری شهرستان جویبار برگزار شد.

معاون فرماندار شهرستان جویبار طی سخنانی در این جلسه تلاش برای خدمات دهی هرچه بهتر به مسافران را یکی از وظایف این ستاد برشمرد و تصریح کرد: استان مازندران به خصوص شهرستان جویبار از دریا که یکی از مواهب طبیعی می باشد بهره می برد و سالانه افراد زیادی برای استفاده از این موهبت الهی به این استان مسافرت می کنند به همین دلیل ما برای اینکه بتوانیم شهرستان خود را بهتر معرفی کنیم باید با یک کارجامع و سازماندهی شده برای خدمات دهی بهتر به مسافران تلاش کنیم.

وی از تشکیل چند کمیته برای این ستاد خبر داد و افزود: کمیته های ستاد ساماندهی طرح دریا شامل؛ کمیته پیشگیری، کمیته اطلاع رسانی  و فرهنگی، کمیته پاکسازی و کمیته امنیت می باشد.

یدالله پور تأکید کرد: کلیه تصمیمات و پیشنهادات باید در کمیته ها بررسی و سپس در جلسه بعدی ستاد ساماندهی تصویب شود.

کمک همه ادارات لازم می باشد

سرهنگ جعفری جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان جویبار در ادامه جلسه کمک همه ادارات برای برقراری امنیت در طرح دریا را بسیار لازم و ضروری دانست و اظهار کرد: برای شروع کار باید مجری طرح مشخص شود و همه ادارات برای بهتر اجرا شدن طرح وارد میدان بشوند.

وی افزود: خوشبختانه طی سالیان گذشته در زمینه امدادی با توجه به حضور همیشگی هلال احمر هیچگونه مشکلی نداشته ایم.

این مسئول انتظامی جویبار تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه ویژه شود پرداخت به موقع حقوق ناجیان غریق می باشد چرا که با پرداخت به موقع حقوق این افراد می توانیم از حداکثر توان انها استفاده کنیم.

اعتبارات لازم برای اجرای کارهای فرهنگی در طرح دریا موجود نیست

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استفاده از توان هنرمندان شهرستان برای برگزاری نمایشگاه های متعدد در سواحل را  بسیار مهم دانست و اظهار داشت: ظرفیت و پتانسیل لازم برای برگزاری چندین نمایشگاه در طرح دریا وجود دارد اما اعتبارات لازم موجود نیست.

وی افزود: برای اجرای کارهای فرهنگی همه ادارات به خصوص ادارات فرهنگی شهرستان باید به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کمک های لازم را انجام دهند.

موسوی هم چنین اهدا یکی مکان مشخص برای برگزاری نمایشگاه های مختلف توسط مجری طرح را بسیار لازم و ضروری دانست.

واگذاری طرح شهرداری ساحل چپکرود به بخش خصوصی

شهردار جویبار در ادامه جلسه از واگذاری طرح ساحل چپکرود به بخش خصوصی خبر داد و گفت: با نظر شورای اسلامی شهر جویبار وبا توجه به نبود وقت کافی برای برگزاری طرح دریا توسط شهرداری قرار بر این شد که طی یک مزایده طرح ساحل چپکرود به بخش خصوصی واگذار شود.

وی افزود: آغاز طرح ساماندهی دریا از 17 خرداد می باشد که باید کلیه ادارات و نیرو ها با توجه به تعطیلی 14 و 15 خرداد خود را برای برگزاری طرح اماده سازند.

دیدگاه شما در مورد : اولین جلسه ستاد ساماندهی طرح دریا برگزار شد

اولین جلسه ستاد ساماندهی طرح دریا برگزار شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS