امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 19:26:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 4

تاریخ انتشار : 08/06/1392 - 22:19

سوریه خط مقدم مقابله با صهیونیزم میباشد

حجت الاسلام قلی پور گفت: سوریه تاوان حضور در خط مقدم مقابله با صهیونیزم را میدهد.

سوریه خط مقدم مقابله با صهیونیزم میباشد

به گزارش خبرنگار جویباران، امام جمعه جویبار با اشاره به فتنه انگیزی استکبار جهانی و همپیمانان غربی در موضوع سوریه تصریح کرد: مدعیان مبارزه با سلاح های کشتار جمعی، خود دارای بزرگترین زرادخانه های اتمی و کشتار جمعی بوده و از متهمان اصلی بکار گیری از این سلاح ها در مناطق مختلف بوده و هستند.

وی افزود: همه آزادگان جهان میدانند که حکومت سوریه تاوان ایستادگی در خط مقدم مقابله با صهیونیزم را پرداخت میکند.

حجت الاسلام قلی پور با گرامی داشتن یاد وخاطره شهیدان با هنر ورجایی در هفته دولت تأکید کرد: فلسفه اصلی برگزاری هفته دولت در سالروز شهادت این دوبزرگوار یادآوری ولایتمداری، خدمت خالصانه و صادقانه این دو عزیز به همه دولتمردان در همه دوران ها می باشد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با هیئت دولت افزود: مقام معظم رهبری سلامت اعتقادی واخلاقی، خدمت به مردم با نگاه جهادی، عدالت، سلامت اقتصادی و مبارزه با فساد، قانون گرایی، حکمت و خرد گرایی و حرکت به سوی خود کفایی را به عنوان شاخص های برتر دولت اسلامی معرفی کردند.

وی با اشاره به سالروز شهادت حضرت امام صادق (ع) گفت: آن حضرت در حدیثی گرانقدر فرمودند؛ سه چیز است که انسان عاقل و خردمند نباید آن را فراموش کند، اول ناپایداری دنیا، دوم دگرگونی اوضاع و احوال و سوم آفات و آسیب هایی که از آنها چاره ای نیست.

امام جمعه جویبار ایام صادقیه را فرصتی برای درس آموزی از مکتب آن حضرت دانست و افزود: امام صادق (ع) در روزگار خود نهضت نرم افزاری را راه اندازی نمودند و با قدرت در مقابل انحرافات ایستادند و با تربیت شاگردان ممتاز در علوم و فنون مختلف سبک زندگی را اصلاح کردند.

امام جمعه جویبار در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به بیاناتی از امام علی (ع) در خصوص ویژگی های پروا پیشگان تأکید کرد: سه چیز است که کمر انسان را می شکند، اینکه انسان به زیادی عمل خود راضی شده، گناهان خود را فراموش کرده و فکر خود را بسیار بپسندد.

وی افزود: اولیای الهی و علمای فرهیخته، علیرغم  اندوخته های معنوی باز هم خود را متهم به کم کاری نموده و همواره خود را در معرض نقادی قرارا میدهند که این مسئله باید الگوی همه قرار بگیرد.

دیدگاه شما در مورد : سوریه خط مقدم مقابله با صهیونیزم میباشد

سوریه خط مقدم مقابله با صهیونیزم میباشد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS