امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 18:14:14
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 39343

تاریخ انتشار : 23/09/1396 - 20:54

فرمانده قرارگاه رمضان در جویبار:

رفراندوم کردستان عراق در راستای تکمیل فتنه داعش در منطقه است/ یمن عمق استراتژیک شیعه است

فرمانده قرارگاه رمضان در سالگرد شهید مدافع حرم شهرستان جویبار بیان کرد: دشمنان همواره در حال توطئه و ضربه زدن به ایران هستند و رفراندوم کردستان عراق در راستای تکمیل فتنه داعش در منطقه بود.

رفراندوم کردستان عراق در راستای تکمیل فتنه داعش در منطقه است/ یمن عمق استراتژیک شیعه است

به گزارش خبرنگار جویباران،سردار عبدالرضا مسگریان در دومین یادواره شهید مدافع حرم شهرستان جویبار گفت: شهدای حقایق زندگی خود را می‌بینند همان‌طور که شهید علیزاده مکان شهادت خود را پیش‌بینی کرد.

وی به وعده سردار سلیمانی در نابودی داعش اشاره و عنوان کرد: سردار سلیمانی بر سرو قول خود ماند و در کمتر 3 ماه ساختار داعش را ریشه‌کن کرد که در تاریخ ماندگار خواهد شد.

فرمانده قرارگاه رمضان خاطرنشان کرد: داعش محصول تفکر 80 کشور  بود که هدفش نابودی انقلاب اسلامی ایران بود.

سردار مسگریان دشمنان همواره در حال توطئه و ضربه زدن به ایران هستند گفت: رفراندوم کردستان عراق در راستای تکمیل فتنه داعش در منطقه بود.

وی ورود داعش به عراق و سوریه را امری غیرعادی دانست و افزود: داعش ساخته‌شده بود تا در مقابل انقلاب اسلامی بایستد و افکار عمومی جهان اسلام را از مسئله فلسطین منحرف کنند.

فرمانده قرارگاه رمضان بابیان اینکه داعش دیگر نمی‌تواند اعلام حاکمیت کند اظهار کرد: داعش توانایی‌ها و ابزارهای عملیات تروریستی خود را ازدست‌داده و دیگر نمی‌تواند اعلام حاکمیت کند.

سردار مسگریان خاطرنشان کرد: استقلال کردستان به معنای ظهور یک اسرائیل جدید و خطرناک‌تر در دل کشورهای اسلامی بود.

وی تصریح کرد: پس از مسئله کردستان، موضوع لبنان را پیش کشیدند زیرا آن‌ها به دنبال درگیر کردن کل منطقه بودند اما باتدبیر دبیر کل حزب‌الله دوباره وضعیت به حال گذشته بازگشت.

فرمانده قرارگاه رمضان به تحولات کشور یمن اشاره و عنوان کرد: یمن عمق استراتژیک شیعه است و امروز هزار روز از مقاومت مردم یمن در برای آل سعود می‌گذرد.

این مسئول افزود: خدا رو شاکریم دشمنان ما را از احمق‌ها آفرید زیرا هر تلاشی برای تضعیف اسلام می‌کنند با شکست مواجه می‌شود.

سردار مسگریان به موضوع قدس اشاره کرد و گفت: آمریکا در این اقدام یک کشور منزوی شد زیرا اکثر کشورهای جهان این اقدام را محکوم کردند؛ درنهایت هم این سیاست آمریکایی-اسرائیلی با شکست همراه خواهد بود.

وی نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه را بااهمیت اعلام و بیان کرد: امروز در تمامی تحولات منطقه، جمهوری اسلامی ایران در مرکز تصمیمات قرار دارد و حل مشکلات منطقه بدون ایران امکان‌ناپذیر است.

 

دیدگاه شما در مورد : رفراندوم کردستان عراق در راستای تکمیل فتنه داعش در منطقه است/ یمن عمق استراتژیک شیعه است

رفراندوم کردستان عراق در راستای تکمیل فتنه داعش در منطقه است/ یمن عمق استراتژیک شیعه است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS