امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 13:04:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3921

تاریخ انتشار : 06/02/1393 - 20:12

اختصاصی / فرماندار شهرستان جویبار در جلسه شورای اداری تأکید کرد:

مدیران شهرستانی خود را با سیاست های دولت هماهنگ کنند / با مدیران کم کار به شدت برخورد می شود

فرماندار شهرستان جویبار گفت: امسال سال مدیریت جهادی است و همه باید با روحیه جهادی و منطبق کردن خود با سیاست های دولت وارد میدان شوند و در صورت کم کاری به شدت با آنها برخورد خواهد شد.

مدیران شهرستانی خود را با سیاست های دولت هماهنگ کنند / با مدیران کم کار به شدت برخورد می شود

به گزارش خبرنگار جویباران، رضا گنجی در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با اشاره به تشکیل شورای سیاست گذاری شعار سال در جویبار اظهار داشت: در همان تعطیلات اول سال شورای سیاست گذاری شعار سال با چهار کمیته تخصصی تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت برای کاراقتصادی در شهرستان جویبار موجود است گفت: برای کارهای صنعتی بزرگ در شهرستان جویبار مکان هایی در شهرک صنعتی این شهرستان در نظر گرفته شده است تا در آینده برای اجرایی کردن شعار سال و اقتصاد مقاومتی در جویبار از این زمین ها استفاده شود.

فرماندار شهرستان جویبار یکی از دغدغه های اصلی مردم را شروع فصل کشاورزی و باقی ماندن برخی مشکلات این فصل عنوان کرد و افزود: بحث سوخت کشاورزان، نبود آب مناسب و برخی دیگر از مشکلات از مهمترین دغدغه های کشاورزان این شهرستان می باشد که لازم است مدیران مربوطه نسبت به رفع این مشکلات اقدامات لازم را انجام دهند.

وی کمبود آب شرب مردم را یکی دیگر از مشکلات شهرستان معرفی کرد و گفت: باید با تدبیر استاندار محترم و بیان این مشکل در جلسات استانی و تخصیص اعتبارات لازم مشکلات آب شرب مردم شهرستان جویبار حل شود.

گنجی با اشاره به اینکه امسال سال مدیریت جهادی است تأکید کرد: همه مدیران باید با یک روحیه جهادی وارد میدان شوند.

وی ضمن یک تذکر به مدیران ادارات افزود: اگر مدیر و مسئولی نتواند خود را با سیاست های دولت هماهنگ کند با آنها به شدت برخورد خواهد شد.

فرماندار شهرستان جویبار در ادامه ضمن دادن تعدادی تذکر به مدیران ادارات خاطر نشان کرد: حضور منظم در جلسه های شهرستانی، تکریم ارباب رجوع، تعامل با مدیران دیگر ادارات و ارتقا سطح امنیت اجتماعی از مهمترین کارهایی است که مدیران ادارات شهرستان جویبار باید آن را انجام دهند.

رضا گنجی در پایان ضمن انتقاد از سازمان میراث فرهنگی استان و اداره کل راه و شهرسازی تأکید کرد: متأسفانه برخی از آثار تاریخی شهرستان جویبار همانند سیکاپل ماهها است که دچار تخریب شده اند اما هیچ کاری از سوی این ادارات صورت نگرفته است و همچنان حدود 8 روستا در راه های ارتباطی دچار مشکلات فراوان می باشند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : مدیران شهرستانی خود را با سیاست های دولت هماهنگ کنند / با مدیران کم کار به شدت برخورد می شود

مدیران شهرستانی خود را با سیاست های دولت هماهنگ کنند / با مدیران کم کار به شدت برخورد می شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS