امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 04:30:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3920

تاریخ انتشار : 06/02/1393 - 20:07

اختصاصی / امام جمعه جویبار در جلسه شورای اداری مطرح کرد:

ناامید کردن مردم هدف اصلی دشمنان / برخی بی تدبیری ها باعث ایجاد هزینه برای نظام می شود

امام جمعه شهرستان جویبار گفت: یکی از اهداف امروز دشمنان ناامید کردن مردم است که باید با یک هدف جامع و کار جهادی این اهداف شوم را خنثی کنیم.

ناامید کردن مردم هدف اصلی دشمنان / برخی بی تدبیری ها باعث ایجاد هزینه برای نظام می شود

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام قلی پور در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار نمود عزم ملی و مدیریت جهادی در مدیران را از مهمترین ویژگی های شعار سال عنوان کرد و گفت: مدیران و مسئولان برای مدم الگو هستند و مردم با دیدن آنها نسبت به کارهای مختلف رفتار نشان می دهند پس نمود عزم ملی و مدیریت جهادی در مدیران باعث حرکت مردم به سمت این شعار می شود.

وی قبول داشتن اصل ولایت فقیه را لازمه مدیریت در جامعه اسلامی دانست و افزود: همه باید در زیر بیرق ولایت فقیه وظایف خود درست انجام دهند.

امام جمعه شهرستان با اشاره به اینکه به گفته برخی ها مدیریت فقط یک هنر نیست خاطر نشان کرد: مدیریت در کنار هنر بودن هم یک امر ذاتی است و هم یک کار اکتسابی است.

وی افزود: جهاد یعنی دوری از تعلقات دنیوی و وقتی مدیریت با جهاد پیوند بخورد یک کار بدون تعلقات مادی صورت خواهد گرفت.

حجت الاسلام قلی پور ضمن انتقاد از برخی مدیران تأکید کرد: برخی از مسئولان و مدیران آنجایی که باید در صحنه حضور پیدا کنند و کار جهادی انجام دهند حاضر نمی شوند که این مسئله به دور از مدیریت جهادی است.

وی افزود: شهدا شهید شدند به این خاطر که با کار جهادی خود را از تعلقات دنیوی دور ساختند.

امام جمعه شهرستان جویبار یکی دیگر از معیار های مدیریت جهادی را مبارزه تمام عیار با طرح ها و نقشه های  دسمن معرفی کرد و گفت: باید ببینیم دشمن کدام نقطه را مورد هدف قرار داده تا آن عرصه را بر دشمن تنگ نماییم.

وی افزود: متأسفانه امروز دشمن روی ناامید کردن و مأیوس کردن مردم دست گذاشته است که ما به عنوان مسئولین نظام باید با یک هدف گذاری درست و دادن طرح های همه جانبه و کار جهادی کردن با این نقشه های شوم دشمن مبارزه کنیم.

حجت الاسلام قلی پور در پایان یکی دیگر از شاخصه های مهم مدیریت جهادی را تدبیر عنوان کرد و گفت: باید کار های یک مدیر با تدبیر مناسب صورت گیرد چرا که یک کار بدون تدبیر سال ها برای نظام مشکل ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: در همین بحث ارائه سبد کالا به مردم به نظر بنده و به نظر خیلی از کارشناسان یک بی تدبیری صورت گرفت چرا که با یک برنامه ریزی نامناسب آب به آسیاب دشمن ریخته شد و تا هفته ها دادن سبد کالا و صف های طولانی مردم سوژه رسانه های بیگانه شده بود.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : ناامید کردن مردم هدف اصلی دشمنان / برخی بی تدبیری ها باعث ایجاد هزینه برای نظام می شود

ناامید کردن مردم هدف اصلی دشمنان / برخی بی تدبیری ها باعث ایجاد هزینه برای نظام می شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS