امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 10:37:21
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 39128

تاریخ انتشار : 11/09/1396 - 18:02

مدافع سابق پرسپولیس گزارشگر شد!

سامان آقازمانی، مئافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس گزارشگر شد!

به گزارش جویباران، خبرآنلاین نوشت: نشست خبری مسئولان یک شرکت تلویزیونی اینترنتی امروز برگزار شد. در این نشست مسئولان این تلویزیون اعلام آمادگی کردند تا مناظره بین تاج و کریمی را میزبانی کنند. طهرانی مدیر «آیو» می گوید: «از یک منظر ما رقیب و از نگاه دیگر یک مکمل برای صدا و سیما هستیم. ما مجوز صدا و سیما و ارشاد را داریم و تحت نظارت صدا و سیما در پخش‌های زنده فعالیت می‌کنیم.پس از فراخوان صدا و سیما که دو سال قبل صورت گرفت، جزو اولین سامانه‌هایی بودیم که در حوزه تلویزیون اینترنتی شکل گرفتیم. آیو اسپرت در آخرین روزهای سال ۹۵ افتتاح شد و نشست امروز نیز یک نوع آیین اطلاع‌رسانی است. در این تلویزیون اینترنتی به دنبال رفع این محدودیت هستیم که کاربران بتوانند هر محتوایی را در هر زمان و هر مکان تماشا کنند.»

در ادامه سعیدی به عنوان مدیر تولید و تامین محتوای این تلویزیون عنوان کرد:« کار ما از ۲۸ اسفند ۹۵ آغاز شد و ما این رویکرد را داشتیم که رویدادهای خارجی را که کمتر در دسترس عموم قرار دارد، به نمایش بگذاریم. نمی‌خواستیم یک شبکه تخصصی ورزشی باشیم، بلکه رویکرد سرگرمی را در دستور کار داشتیم. برنامه ما این است که مردم یک بسته کامل از ورزش، فیلم و انیمیشن را داشته باشند.»

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به عدم برگزاری مناظره علی کریمی و مهدی تاج در تلویزیون، آیا می‌توانند این مناظره را برگزار کنند؟ گفت:« اگر رئیس فدراسیون حاضر به مناظره باشد، حتماً این کار را خواهیم کرد.»

همچنین جوادزاده با بیان گزارشی از عملکرد ۶ ماه اخیر گفت: ۳۵۰ گزارش مسابقات ورزشی داشته‌ایم که ۲۰۴ مورد فوتبال، ۴۱ مورد بسکتبال، ۳۶ مورد تنیس، ۲۱ مورد والیبال، ۱۴ مورد سوارکاری، ۱۳ مورد بوکس، ۵ مورد دوچرخه‌سواری و ۱۴ مورد نیز سایر رشته‌ها بوده است. در بین گزارشگران و مجریان که در کنار هم می‌نشینند، از داوران بین‌المللی، مربیان، بازیکنان حرفه‌ای و حتی مسئولان فدراسیون‌ها و انجمن ها نیز بهره می‌بریم. برگ برنده ما شیوه و زبان گزارش، تعاملی و سرگرمی بودن است.ضمن اینکه باید بگویم بیشتر گزارشگران ما از کارشناسان حوزه های خودشان هستند.مثلا در بخش فوتبال یکی از گزارشگران ما سامان آقا زمانی است.در حوزه های دیگر هم داوران بین المللی و مربیان برجسته حضور دارند.»

دیدگاه شما در مورد : مدافع سابق پرسپولیس گزارشگر شد!

مدافع سابق پرسپولیس گزارشگر شد!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS