امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:45:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 38981

تاریخ انتشار : 03/09/1396 - 10:08

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

پشتوانه اجرای وصیت‌نامه امام(ره) و رهنمودهای رهبری بصیرت ما است/ سیاسیون کشور از مقابله با داعش مأیوس بودند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: سیاسیون کشور از مقابله با داعش مأیوس بودند زیرا آمریکا را پشت این گروه تروریستی می‌دیدند.

پشتوانه اجرای وصیت‌نامه امام(ره) و رهنمودهای رهبری بصیرت ما است/ سیاسیون کشور از مقابله با داعش مأیوس بودند

به گزارش خبرنگار جویباران،آیت‌الله علی معلمی در یادواره شهدای فقیه‌محله جویبار گفت: شهدای ارتش، نیروی انتظامی و سپاهی با روحیه بسیجی در جنگ تحمیلی مقاومت کردند و به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه بسیج ریشه در قرآن دارد افزود: بسیج یعنی حرکت دادن جامعه به‌سوی هدف متعالی و برداشتن سد راه بندگی خدا است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه بسیج خار چشم قدرت‌های خارجی است تصریح کرد: دیکتاتورهای جهان نمی‌خواهند مردم مؤمن بسیج شوند زیرا ویژگی بسیج ایمان، استقامت، اراده، توکل و حضور در صحنه است.

معلمی اظهار کرد: در آغاز ورود داعش به سوریه عده‌ای در داخل از حضور مشاوران نظامی در آن کشور انتقاد می‌کردند ولی اکنون همه فهمیدند اگر در سوریه حضور نداشته بودیم این فتنه به درون کشور وارد شده بود.

وی افزود: سیاسیون کشور از مقابله با داعش مأیوس بودند زیرا آمریکا را پشت این گروه تروریستی می‌دیدند.  

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: آیا شهدای کشور رفتند تا حقوق‌های نجومی داشته باشیم؟ یا رفتند تا وصیت‌نامه امام(ره) در کشور اجرا شود؟

معلمی با بیان اینکه پشتوانه اجرای وصیت امام(ره) و رهنمودهای رهبری بصیرت ما است خاطرنشان کرد: باید مدیران در راستای اجرای وصیت امام(ره) و اجرای اسلام ناب محمدی(ص) حرکت دهیم.

وی به پیام سردار سلیمانی به مقام معظم رهبری و شکست داعش در منطقه اشاره و عنوان کرد: باید از تلاش سردار سلیمانی قدردانی کرد که سازمان یافتگی داعش را فروریخته است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فقط دعا کردن برای انجام امور کافی نیست گفت: اینکه فقط با دعا کارها درست شود یک شعار انحرافی است بلکه دعا باید همراه با اقدام و عمل باشد. 

دیدگاه شما در مورد : پشتوانه اجرای وصیت‌نامه امام(ره) و رهنمودهای رهبری بصیرت ما است/ سیاسیون کشور از مقابله با داعش مأیوس بودند

پشتوانه اجرای وصیت‌نامه امام(ره) و رهنمودهای رهبری بصیرت ما است/ سیاسیون کشور از مقابله با داعش مأیوس بودند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS