امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 08:28:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 38724

تاریخ انتشار : 23/08/1396 - 15:38

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر نیروی زمینی سپاه:

بی‌تفاوتی رسانه‌های غربی به حماسه اربعین عطش جهانی به این واقعه را بیشتر کرد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر نیروی زمینی سپاه اظهار کرد: راهپیمایان حماسه آفرین اربعین، پیاده نظام مقاومت اسلامی و هم‌چون خار در چشم آمریکا، اسرائیل و نوکران منطقه‌ای آنانند.

بی‌تفاوتی رسانه‌های غربی به حماسه اربعین عطش جهانی به این واقعه را بیشتر کرد

به گزارش خبرنگار جویباران،سردار علی شالیکار گفت: حضور عاشقانه بیش از بیست میلیون زائر از سراسر جهان اسلام در حماسه پیاده‌روی اربعین بهترین نمونه پیروزی خون بر شمشیر در عصر جاهلیت مدرن دوران ما است.

وی افزود: این رویکرد معنوی نشان می‌دهد القائات شیطانی اردوگاه غرب هیچ‌گاه قادر به زدودن یاد و نام امام حسین(ع) از فکر و اندیشه آزادگان جهان نیست.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر نیروی زمینی سپاه با انتقاد از اقدام خائنانه رسانه‌های غربی در سانسور خبری حماسه جهانی لبیک یاحسین(ع) گفت: امپراطوری حاکم بر بنگاه‌های خبرپراکنی استکباری، ناجوانمردانه از کنار این حماسه بی‌نظیر سالانه می‌گذرند اما غافل از اینکه زلال جاری عاشورا با عبور از طوفان حوادث روزگار هم‌چنان در رگ و خون انسان‌های روشن ضمیر خودنمایی می‌کند و هرچه دشمنان برای مخفی نگه‌داشتن این حماسه‌ها تلاش کنند، عطش جهانی برای برقراری ارتباط با اردوگاه حسینی بیشتر می‌شود.

سردار شالیکار تصریح کرد: مغناطیس عشق به حسین(ع)، جلوه‌ای از اراده الهی برای اثبات حقانیت شیعه مظلوم و زمینه‌ساز حکومت جهانی قائم آل محمد(ص) است و راهپیمایان اربعین افسران جنگ نرم در میدان کارزار با مظاهر کفر و شرک و نفاق و تکفیر و هم‌چون یاران حضرت سیدالشهداء(ع) محبوب و مأجور پیشگاه حق تعالی هستند.

وی بیان کرد: راهپیمایان حماسه آفرین اربعین، پیاده نظام مقاومت اسلامی و هم‌چون خار در چشم آمریکا، اسرائیل و نوکران منطقه‌ای آنانند.

مشاور عالی رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران از دستگاه‌های فرهنگی خواست با هوشمندی زوایای پیدا و پنهان حماسه اربعین را مورد تبیین و بررسی قرار دهند و از نکات ارزشمند این همایش جهانی بهره‌برداری لازم را انجام دهند و از نتایج این حماسه بزرگ برای توسعه و ترویج معروفات در طول سال استفاده کنند.

دیدگاه شما در مورد : بی‌تفاوتی رسانه‌های غربی به حماسه اربعین عطش جهانی به این واقعه را بیشتر کرد

بی‌تفاوتی رسانه‌های غربی به حماسه اربعین عطش جهانی به این واقعه را بیشتر کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS