امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 20:58:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 38521

تاریخ انتشار : 17/08/1396 - 09:45

آمادگی 6 پرواز برای جابه جایی زائران مازندرانی به مراسم اربعین

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: شش پرواز برای جابه جایی زائران مازندرانی به مراسم اربعین در نظر گرفته شده است.

به گزارش جویباران، حبیب الله ساداتی در مورد تعداد  زائرین ثبت نام شده  برای اربعین با بیان اینکه تاکنون ۴۲ هزار و ۷۰۰ نفر نام نویسی شده‌اند، اظهار کرد: برای ۴۱ هزار و ۷۰۰ نفر ویزا صادر شده  که  6 پرواز برای آنان در نظر گرفته شده است. 

وی در مورد پروازها  زائرین خاطرنشان کرد: پروازهای نهم و دهم  آبان ماه انجام شده و پروازهای ۱۶، ۱۷ و ۲۰ آبان باقیمانده که زائرین می توانند برای پرواز در این تاریخ برای اعزام به کربلا استفاده کنند. 
مدیرکل حج و زیارت استان مازندران با تاکید بر اینکه زائرین بدون ویزا به مرزها مراجعه نکنند، تاکید کرد: 6 گیت بازرسی در  مرزها مشخص شده و تمام کسانی که بدون ویزا وارد مرز شود بازگردانده می شوند. 
ساداتی همچنین به زائرین توصیه کرد: به دلیل سردی هوا زائرین لباس گرم به همراه داشته باشند، از آنجایی که امسال ویزا در داخل گذرنامه قرار دارد شماره تماس ایرانی و یا عربی خود را در پشت جلد گذرنامه نوشته تا در صورت ایجاد مسئله یا گم شدن گذرنامه، امکان برگرداندن آن به زائرین وجود داشته باشد و در صورت به همراه داشتن کوله پشتی و یا ساک برچسب زده شود؛ همچنین زائرین اربعین از به همراه داشتن اشیای قیمتی طلا و جواهر  و وجه نقد خودداری کنند. 
وی افزود: کسانی که با خودروی شخصی به مرز می‌روند مسایل ایمنی را رعایت کرده و قفل فرمان و پدال و سایر مسائل ایمنی را در  موقع گذاشتن خودرو پارکینگ  انجام دهند. 
مدیرکل حج و زیارت استان مازندران از وقوع دو تصادف در آن سوی مرز برای زائرین خبر داد و افزود: این زائرین مازندرانی نبوده اما رعایت احتیاط لازم است و زائرین پس از رفتن به آن طرف مرز در صورت اختیار کردن اتوبوس یا خودروی دیگر مراقب رانندگی راننده‌ها باشند تا بیش از سرعت مجاز حرکت نکرده و خواب آلودگی نداشته باشند. 
ساداتی در پایان گفت: تمامی زائرین مازندرانی از مرز مهران وارد کشور عراق می شوند.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : آمادگی 6 پرواز برای جابه جایی زائران مازندرانی به مراسم اربعین

آمادگی 6 پرواز برای جابه جایی زائران مازندرانی به مراسم اربعین

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS