امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:45:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 38376

تاریخ انتشار : 12/08/1396 - 10:12

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان جویبار:

مردم در 13 آبان غیرت انقلابی خود را به نمایش می‌گذارند

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان جویبار اظهار کرد: همگرایی و وحدت داخلی مردم و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دولت آمریکا را به عجز آورده است.

مردم در 13 آبان غیرت انقلابی خود را به نمایش می‌گذارند

به گزارش خبرنگار جویباران،سرهنگ اسماعیل نادعلی با اشاره به فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت:13 آبان ماه صرفاً یک رویداد تاریخی نیست بلکه واقعه‌ای تاریخ‌ساز، ماندگار و تأثیرگذار است که در هر کدام از رخدادهای آن، مصادیقی از پایداری، فداکاری و مقاومت اسلامی و بیداری جهاد گونه علیه طواغیت و استکبار و نظام سلطه است.

وی افزود: فرصت ارزشمندی برای بازخوانی حوادث و رخدادهای مهم و تعیین کننده‌ای که عرصه‌ مصاف ملت ایران با آمریکای سلطه گر و جنایتکار طی چهار دهه اخیر است.

فرمانده ناحیه مقاومت جویبار با بیان اینکه 13 آبان نماد وحدت و یکپارچگی است اظهار کرد: همگرایی و وحدت داخلی مردم و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر عربده‌کشی‌های رئیس‌جمهور آمریکا و شکست‌های پیاپی آن‌ها در منطقه، آن‌ها را به عجز آورده است.

 نادعلی تصریح کرد: برگزاری راهپیمایی 13 آبان پشتوانه مردمی نظام را به رخ دشمنان می‌کشد.

وی با اشاره به اینکه  13 آبان نماد حرکت‌های بسیجی‌وار و تحت تأثیر عاشورا و فرهنگ انقلاب اسلامی عنوان کرد: تقارن زیبای اربعین حسینی و 13 آبان یک‌بار دیگر درس عاشورای حسینی(ع) را برای ما زنده می‌کند زیرا مفاهیمی همچون شهادت و مقاومت را به مردم منتقل می‌کند.

فرمانده ناحیه مقاومت جویبار نقش قشر دانش‌آموزی را در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی تأثیرگذار دانست و افزود: امروز کارهای بسیار زیادی در راستای تحکیم نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط دانش‌آموزان در حال انجام است.

نادعلی گفت: مردم در 13 آبان قطعاً با بصیرت هرچه تمام‌تر و با غیرت انقلابی به میدان می‌آیند و جواب قاطعی را به استکبار جهانی و دست‌نشانده‌های آنان در منطقه خواهند داد.

دیدگاه شما در مورد : مردم در 13 آبان غیرت انقلابی خود را به نمایش می‌گذارند

مردم در 13 آبان غیرت انقلابی خود را به نمایش می‌گذارند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS