امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 20:39:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3832

تاریخ انتشار : 31/01/1393 - 22:11

در مراسم اهدای سند مالکیت املاک شهر کوهی خیل مطرح شد:

هاشمی : پنج هزار سند مالکیت در شهرهای کوچک مازندران صادر شد

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران با اشاره به اینکه تا پایان سال گذشته 240 هزار خانواده روستایی از سند مالکیت بهره مند شدند، اذعان داشت: دو سالیست که صدور سند مالکیت در شهرهای با کمتر 20 هزار نفر جمعیت آغاز شده است که تاکنون بیش از 5 هزار سند مالکیت در این شهرها صادر شده است.

هاشمی : پنج هزار سند مالکیت در شهرهای کوچک مازندران صادر شد

به گزارش جویباران، مجید هاشمی ظهر یکشنبه در مراسم اهدای سند مالکیت املاک شهر کوهی خیل جویبار، یکی از مزایای بهره مندی سند مالکیت را استفاده از تسهیلات بانکی عنوان کرد.

وی اظهارداشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی بازسازی مناطق آسیب دیده، اجرای طرح هادی روستایی، صدور سند مالکیت روستایی و صدور سند مالکیت در شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت از دیگر وظایفی بوده که به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی محول شده است.

وی با بیان اینکه اگر در هر شهرستان کمک خیرین به حساب 100 امام برای ساخت مسکن محرومین صورت گیرد، افزود: این حساب نیز می تواند بیش از این کمک در ساخت مسکن محرومین و مستضعفان سرمایه گذاری کند.

هاشمی از فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز در کشور و مازندران اشاره کرد و گفت: اگر این انجمن در تمام شهرهای استان راه اندازی شود، می تواند کمک های قابل توجه ای برای رفع نیاز مسکن محرومین انجام دهد.

هاشمی با اشاره به اینکه از 21 لغایت 31 فروردین بنام دهه حساب 100 امام نامگذاری شده است، گفت: بنیاد مسکن با سرلوحه قرار دادن حساب 100 امام و ساخت مسکن محرومین فعالیت خود را از سال 58 در کشور آغاز کرده است.

همچنین رئیس شورای اسلامی شهر کوهی خیل در این مراسم با بیان اینکه بنیاد مسکن و حساب 100 امام دو یادگار ارزشمند امام راحل در کشور بوده است، اظهارداشت: شهر کوهی خیل از جمله شهرهایی با جمعیت کمتر از 20 هزار خانوار بوده است که صدور سند مالکیت برای شهروندان این شهر انجام شده است.

رضا قاسمی از مسئولین استانی بنیاد مسکن در خصوص بازسازی گلزار شهدا، معابر و سایر خدمات شهری خواستار اعتبار ویژه شد.

 

 

منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : هاشمی : پنج هزار سند مالکیت در شهرهای کوچک مازندران صادر شد

هاشمی : پنج هزار سند مالکیت در شهرهای کوچک مازندران صادر شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS