امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 11:29:02
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 38074

تاریخ انتشار : 18/07/1396 - 21:24

قتل با یک دستور خیالی در کرج

یک کفاش جوان که به اتهام قتل دستگیر شده است دربازجویی گفت: «می‌خواستم مستأجرمان را از مغازه بیرون کنم که با هم درگیر شدیم. من فکر می‌کردم او آدم بدی است و کسی هم در ذهنم دائم به من دستور می‌داد که برو او را بکش. به همین خاطر چاقوی آشپزخانه را برداشتم و او را کشتم...»

به گزارش جویباران، «ایران» نوشت: در این جنایت که چند روز قبل در یک مغازه لباس‌فروشی واقع در کرج رخ داد، مرد بیمار، مستأجر 40 ساله پدرش را به قتل رساند.

فریدون 42 ساله، پس ازدستگیری به کارآگاهان جنایی استان البرز گفت: رستم مغازه پدرم را اجاره کرده بود و در آنجا لباسشویی هم می‌کرد. روز حادثه یک نیروی درونی به من دستور می‌داد که او را بکشم. به همین خاطر از خواب که بیدار شدم به آشپزخانه رفتم و چاقوی بزرگی را برداشتم. بعد هم به طرف مغازه رستم رفتم و پس از درگیری با چند ضربه چاقو او را به قتل رساندم و از ترس پا به فرار گذاشتم.

متهم همچنین جزئیات تازه‌ای از روز قتل را تشریح کرد.

چند کلاس درس خوانده‌ای؟

دیپلمه هستم.

سابقه کیفری داری؟

نه، ندارم.

متأهل هستی؟

بله اما چند ماهی است که می‌خواهم از همسرم جدا شوم. 2 دختر هم داریم.

چرا قصد جدایی داری؟

علتش را نمی‌دانم ...

چرا دست به جنایت زدی؟

نمی‌دانم. تحت تأثیر توهم بودم و کسی در مغزم فرمان می‌داد که این کار را انجام دهم.

اعتیاد به موادمخدر داری؟

نه، هرگز.

پشیمانی؟

نمی‌دانم!

سرهنگ صفایی رئیس پلیس اداره آگاهی استان البرز نیز در این‌باره گفت: پس از دستگیری متهم و طی بازجویی‌ها متوجه شدیم او زمان ارتکاب قتل سلامت کامل روانی نداشته است. به همین خاطر با دستور بازپرس پرونده، متهم به پزشکی قانونی انتقال یافت. پس ازبررسی‌های دقیق کارشناسی مشخص شد او پیشتر هم به خاطر روان‌پریشی در بیمارستان بستری بوده است. ضمن اینکه به نظر می‌رسد با توجه به مدارک و اسناد موجود، در زمان وقوع قتل نیز قدرت تشخیص و تفکر نداشته است. به همین خاطر با توجه به شرایط روانی‌اش به بیمارستان منتقل شده تا تحقیقات تکمیلی انجام شود.

حسن علایی ثمرین بازپرس شعبه 13 دادسرای کرج هم گفت: هم‌اکنون در مرحله مقدماتی رسیدگی به این پرونده جنایی هستیم و قرار بازداشت متهم صادر شده است. ضمن اینکه او تحت درمان است تا پس ازبررسی‌های نهایی درباره‌اش تصمیم گرفته شود.

دیدگاه شما در مورد : قتل با یک دستور خیالی در کرج

قتل با یک دستور خیالی در کرج

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS