امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:42:07
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 38032

تاریخ انتشار : 13/07/1396 - 16:10

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار:

کشف 95 درصد اموال مسروقه در جویبار/ افزایش 170درصدی کشفیات مواد مخدر در جویبار/ مردم به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه نیروی انتظامی

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار اعلام کرد: از 10 فقره تصادف در سال گذشته، امسال به 6 فقره رسید که 40 درصد کاهش‌یافته است.

کشف 95 درصد اموال مسروقه در جویبار/ افزایش 170درصدی کشفیات مواد مخدر در جویبار/ مردم به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه نیروی انتظامی

به گزارش خبرنگار جویباران،اکبر درویشی در نشست خبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی به خبرنگاران گفت: روحیه خدمت در مجموعه نیروی انتظامی جهادی، ارزشی و اعتقادی است.

وی بابیان اینکه مأموریت پلیس در سه محور ایجاد نظم، حفظ امنیت و ارائه خدمات به مردم است اظهار کرد:  تمامی تلاش‌های ما در راستای جلب اعتماد مردم، خدمت گذاری و خدمت‌رسانی به مردم و انجام وظایف بر اساس تکلیف است.

فرمانده انتظامی جویبار تصریح کرد: مردم به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه نیروی انتظامی محسوب می‌شود.

درویشی بیان کرد: یکی از اقدامات نیروی انتظامی بهره‌گیری از روش‌های جدید و منطبق با وضعیت شهرستان و اصلاح رفتار رانندگان،  اجرای طرح ترافیک موقت،  تشکیل کمیسیون‌های ویژه در راهور شهرستان به‌منظور ساماندهی علائم افقی و عمودی، تشکیل تیم شکار جهت مقابله با رفتارهای مخاطره‌آمیز متخلفان، توقیف و برخورد جدی با موتورسیکلت‌سواران متخلف، آنالیز ساعت وقوع تصادف، احصا نقاط حادثه‌خیز که به اصلاح هندسی شهرستان منجر شد.

وی به تصادفات 6ماه نخست امسال در شهرستان جویبار اشاره و عنوان کرد: از 10 فقره تصادف در سال گذشته، امسال  به 6 فقره رسید که 40 درصد کاهش‌یافته است.

فرمانده انتظامی جویبار خاطرنشان کرد: در سال جاری 41کیلو و 467گرم انواع مخدر در شهرستان کشف شد که نسبت به سال گذشته 170 درصد افزایش کشفیات داشته‌ایم.

درویشی به انهدام 5 باند بزرگ مواد مخدر در شهرستان جویبار اشاره کرد و گفت: 2کیلو و 673 گرم شیشه و مواد مخدر صنعتی در شهرستان جویبار کشف شد که در مقایسه با سال گذشته که 0/57 گرم بود بالغ‌بر 4589 درصد افزایش کشفیات داشته‌ایم.

وی همچنین افزود: در سال جاری 277مورد سرقت انجام شد که 95درصد اموال مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی جویبار از شناسایی 13 خانه مجردی خبر داد و گفت: این خانه‌ها اکثراً در اختیار مهاجرین خراسان شمالی و جنوبی بوده که پس از مدتی با جلب اعتماد مردم دست به سرقت می‌زدند.

درویشی به پلمپ 8قهوه‌خانه در شهرستان جویبار اشاره و تصریح کرد: بسیاری از جرائم از قهوه‌خانه‌ها شکل می‌گرفت که با تشکیل جلسات بسیاری از قهوه‌خانه‌ها تغییر شغل دادند.

وی همچنین از پیگیری جدی اجرای پایش تصویر در شهرستان اشاره و تأکید کرد: 10 نقطه از سطح شهرستان با همکاری بخشداری مرکزی پایش تصویری انجام‌شده است و در 6 نقطه درون‌شهری نیز این طرح انجام خواهد گرفت.

 فرمانده انتظامی جویبار خاطرنشان کرد: با رصد تمامی واحدهای صنفی، کشفیات کالاهای قاچاق 25 درصد در جویبار افزایش یافت.

 

دیدگاه شما در مورد : کشف 95 درصد اموال مسروقه در جویبار/ افزایش 170درصدی کشفیات مواد مخدر در جویبار/ مردم به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه نیروی انتظامی

کشف 95 درصد اموال مسروقه در جویبار/ افزایش 170درصدی کشفیات مواد مخدر در جویبار/ مردم به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه نیروی انتظامی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS