امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 02:03:31
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37958

تاریخ انتشار : 11/07/1396 - 09:10

اولین اظهار نظر شفر بعد از ورود به ایران

سرمربی تازه وارد استقلال برای عقد قرارداد با مدیران این باشگاه وارد تهران شد.

به گزارش جویباران، وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال با حداقل حاشیه و برخلاف رسم همیشه وارد فرودگاه امام خمینی تهران شد.


سرمربی آلمانی استقلال که ساعت 17 خبر حضور او در تهران از سوی مدیران استقلال اعلام شده بود، با پرواز ساعت 21 شب به سمت تهران از دبی پرواز کرد و حوالی ساعت 23:30 وارد CIP فرودگاه امام خمینی تهران شد و مورد استقبال مدیران این باشگاه قرار گرفت. البته در این مراسم استقبال مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و اعضای کمیته فنی حضور نداشتند و تنها مدیر روابط عمومی و مسئول تشریفات باشگاه حاضر شده بودند.


شفر آلمانی بعد از حضور در فرودگاه امام خمینی و بعد از پذیرایی در بخش CIP فرودگاه زمانیکه متوجه حضور کاروان توگو در فرودگاه شد، ترجیح داد برای ملاقات با دوست صمیمی خود بیش از یک ساعت منتظر بماند؛ البته انتظار او سر انجامی نداشت و به دلیل تاخیر توگویی ها در رسیدن به فرودگاه امام خمینی، سرمربی تازه وارد استقلال موفق به برگزاری این جلسه ملاقات نشد.


نکته جالب توجه درباره حضور شفر در ایران زمانی بود که عکاس ورزش از او خواست به دوربین دست تکان بدهد. وقتی عکاس ورزش سه از شفر درخواست خود را مطرح کرد سرمربی آلمانی استقلال با لبخند گفت: این کار شما شبیه خداحافظی است. من تازه به ایران آمدم و هنوز حتی به شما سلام نگفته ام. من این کار را انجام نمی دهم.


شفر بر خلاف باور عمومی از سرمربیان آلمانی، با چهره ای خندان و پر انرژی وارد تهران شد. سرمربی تازه وارد آبی ها پیش از سفر به تهران، در ورزشگاه بن زاید شهر العین حاضر شد تا دیدار دو تیم الاهلی و العین امارات که تجربه سرمربی گری آنها را در کارنامه خود داشت، از نزدیک تماشا کند.


ششمین سرمربی خارجی تاریخ استقلال ساعت 10:30 برای مذاکرات نهایی و برگزاری نشست خبری راهی باشگاه استقلال تهران خواهد شد تا مراسم معارفه او برگزار شود. شفر البته از روز چهارشنبه هدایت تمرینات استقلال را بر عهده می گیرد و آبی ها روز سه شنبه نیز زیر نظر مک درموت تمرین خواهند کرد.

 
منبع : ورزش3
دیدگاه شما در مورد : اولین اظهار نظر شفر بعد از ورود به ایران

اولین اظهار نظر شفر بعد از ورود به ایران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS