امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 09:54:45
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37952

تاریخ انتشار : 10/07/1396 - 12:07

ماجرای تماس تلفنی مرحوم‌ هاشمی با استاندار تهران پس از انتخابات خبرگان

استاندار سابق تهران ماجرای تماس تلفنی مرحوم‌ هاشمی‌رفسنجانی با استاندار تهران پس از انتخابات مجلس خبرگان را شرح داد.

به گزارش جویباران، سیدحسین هاشمی استاندار سابق تهران در مراسم تودیع خود با تشکر از وزیر کشور در اعتماد به وی، گفت: افتخار می‌کنم در این 4 سال پلیس در تهران به معنای واقعی کلمه وظیفه تأمین امنیت را انجام‌ داد. 

وی افزود: ما در طی این مدت تخلفات اخلاقی و‌ مالی را به عنوان خط قرمز در استانداری تهران تعیین کردیم، تنظیم روابط را به گونه‌ای تنظیم کردیم که همه سیاست‌های دولت را اجرایی کنند.

استاندار سابق تهران تصریح کرد: کنسرت‌ها در استان تهران بدون هیچ مشکلی برگزار شد. با دانشگاه‌ها صحبت کردیم که ما به هیچ وجه وارد دانشگاه نخواهیم شد، شما شورا و نماینده ولی‌فقیه دارید و‌ خودتان مصوب کنید، در دانشگاه‌ها همه نشست‌ها بدون هیچ مشکلی برگزار شد. 

هاشمی انتخابات برگزار شده در دولت یازدهم را مورد توجه قرار داد و‌ گفت: انتخابات را با بی‌طرفی کامل برگزار کردیم، وقتی هیئت اجرایی تهران را انتخاب کردم، هیچ کسی اعتراض نکرد. 

وی با اشاره به انتخاب آیت‌الله جنتی در انتخابات خبرگان استان تهران‌، اظهار داشت: وقتی آقای جنتی رأی مردم تهران را کسب کردند، مرحوم‌ آیت‌الله  هاشمی‌رفسنجانی به من زنگ زدند و‌ گفتند آقای جنتی این رأی را آورده و‌ من گفتم‌ بله تمامی آراء برای خودش است، حقیقتا هم رأی خودش بود، ایشان در سه شهرستان ورامین، قرچک و‌ پیشوا رأی اول را آورده بود، حتی از اعضای شورای نگهبان هم تماس گرفتند که فلانی این رأی را آوردند که گفتم والله رأی برای خودش است؛ ما امانت‌دار رأی مردم بودیم و در انتخابات ریاست‌جمهوری و‌ شوراها همین سیاست را پیاده کردیم.

استاندار سابق تهران خاطرنشان کرد: در استانداری تهران به کسی باج ندادم، اما خیلی هزینه دادم و خیلی ناراحت می‌شدم‌، اما تنها کسی که مرا آرام‌ می‌کرد، آقای وزیر (رحمانی‌فضلی) بود.

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : ماجرای تماس تلفنی مرحوم‌ هاشمی با استاندار تهران پس از انتخابات خبرگان

ماجرای تماس تلفنی مرحوم‌ هاشمی با استاندار تهران پس از انتخابات خبرگان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS