امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 01:07:05
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37927

تاریخ انتشار : 06/07/1396 - 15:00

وزیر اطلاعات؛

نقش ممتاز جمهوری اسلامی در مبارزه با داعشی ها در منطقه/ ملت ایران هرگز در مقابل تهدیدات دشمنان زانو نمی‌زنند

وزیر اطلاعات در مراسم سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع( در شهرستان جویبار اظهار کرد: اگر امروز باصلابت و قدرت جلوی زورگویی استکبار می‌ایستیم و پاسخ می‌دهیم برخاسته از روحیه شهادت‌طلبی مردم و به‌ویژه جوانان است.

نقش ممتاز جمهوری اسلامی در مبارزه با داعشی ها در منطقه/ ملت ایران هرگز در  مقابل تهدیدات دشمنان زانو نمی‌زنند

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت‌الاسلام سید محمود علوی در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) که در حسینیه شیخ سلمان معلمی جویبار برگزار شد گفت: همراهی مردم با خانواده شهدا پس از گذشت ۳۰ سال مایه تسلی خاطر خانواده شهدا است .

وی افزود: اصل شهادت آبیاری درخت اسلام و انقلاب بوده و یاد شهدا نیز مایه شادابی درخت اسلام و انقلاب است.

وزیر اطلاعات با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد زنده نگه‌داشتن یاد شهدا دارند اظهار کرد:  قطعاً یاد شهدا فرهنگ شهادت را در جامعه زنده نگه خواهد داشت و استحکام درخت تنومند انقلاب و آسیب‌ناپذیری آن را موجب خواهد شد..

حجت‌الاسلام علوی بابیان اینکه تعریف فرهنگ شهادت نهراسیدن مردم از مرگ در راه خدا است گفت: در جامعه‌ای که روح شهادت جاری است هرگز غبار ذلت بر چهره مردم نخواهد نشست.

وی بیان کرد: اگر امروز باصلابت و قدرت جلوی زورگویی استکبار می‌ایستیم و پاسخ می‌دهیم برخاسته از روحیه شهادت‌طلبی مردم و به‌ویژه جوانان است.

وزیر اطلاعات به شهادت مظلومانه شهید محسن حججی به دست تکفیری‌ها اشاره و عنوان کرد: مردم در تشییع پیکر این شهید طوفان عظیمی به پا کردند و شهادت شهید حججی انرژی مثبت در بین مردم تزریق کرد.

حجت‌الاسلام علوی افزود: وقتی‌که ملت این‌طور از شهید خود استقبال می‌کنند هرگز در  مقابل تهدیدات دشمنان زانو نمی‌زنند.

وی تصریح کرد: امروز سلاح برنده دشمنان تهدید انسان‌ها به مرگ بوده و هر ملتی که از مرگ نهراسد در مقابل این تهدیدات زانو خم نخواهد زد.

وزیر اطلاعات شاهکار مهم اسلام را روح شهادت‌طلبی در بین مردم بیان کرد و گفت:  مرگ پایان زندگی و نابودی نخواهد بود بلکه مرحله جدیدی از زندگی و جاودانگی انسان است.

این مسئول بابیان اینکه انسان برای ماندگاری آفریده‌شده است، اظهار کرد: با تصویر ارائه‌شده اسلام در خصوص مرگ دیگر مسلمانان هراسی از این واقعه نخواهند داشت .

حجت‌الاسلام علوی مرگ همراه باعزت را ارزشمندتر از زندگی با ذلت توصیف و تصریح کرد:  کسی که بااراده خود ذلت را بپذیرد دیگر مسلمان واقعی نخواهد بود.

وی در ادامه  با اشاره به اینکه امام راحل فرهنگ شهادت را در کشور نهادینه کرد، گفت: شهدا از ثمره‌های فرهنگ شهادتی بودند که امام راحل به جامعه ایرانی تزریق کرد و این فرهنگ برگرفته از روز عاشورا و امام حسین(ع) ویارانش بوده است.

وزیر اطلاعات با تأکید بر اینکه ایران اسلامی هیچ‌گاه تسلیم زورگویی دشمنان نخواهد شد خاطرنشان کرد:  دشمنان بشریت مبهوت نقش‌آفرینی جمهوری اسلامی در سوریه، عراق، یمن در جنگ با تکفیری‌ها و داعشی ها شده است.

دیدگاه شما در مورد : نقش ممتاز جمهوری اسلامی در مبارزه با داعشی ها در منطقه/ ملت ایران هرگز در مقابل تهدیدات دشمنان زانو نمی‌زنند

نقش ممتاز جمهوری اسلامی در مبارزه با داعشی ها در منطقه/ ملت ایران هرگز در  مقابل تهدیدات دشمنان زانو نمی‌زنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS