امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 11:48:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37861

تاریخ انتشار : 03/07/1396 - 15:39

دستگیری 179 قاچاقچی کالا و ارز در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از کشف 29 میلیارد و 920 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق در استان طی یک ماهه گذشته خبر داد و گفت: دستگیری 179 قاچاقچی کالا و ارز در مازندران در این مدت صورت گرفته است.

به گزارش جویباران، سردار سیدمحمود میرفیضی با بیان این که طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز از ابتدای سال جاری در دستور کار یگان های انتظامی و عملیاتی این فرماندهی قرار گرفت، اظهار کرد: هدف پنهان قاچاق کالا رشد تجمل گرایی، مصرف زدگی و نابود کردن اقتصاد ملی است.

وی تصریح کرد: قاچاق یک پدیده خلاف شرع و قانون است و مبارزه با آن اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور، جلوگیری از رواج بیکاری در جامعه و حمایت از تولیدات داخلی است و تمامی مردم جامعه برای مقابله با آن مسئول هستند.

فرمانده انتظامی مازندران در ادامه از کشف 29 میلیارد و 920 میلیون و 890 هزار ریالی انواع کالای قاچاق در استان مازندران در شهریور ماه سال جاری خبر داد و اظهار کرد: یک باند تهیه و توزیع کالای قاچاق طی این مدت شناسایی و تمامی عوامل آن دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی از دستگیری 179 قاچاقچی کالا و ارز در سطح استان طی این مدت خبر داد و گفت: 202 هزار و 696 عدد داروی غیرمجاز و قاچاق ، 736 کیلو گرم انواع سموم کشاورزی ،64 هزارو 660 نخ سیگار خارجی قاچاق از قاچاقچیان کشف شد .

فرمانده انتظامی مازندران کشف 130 دستگاه گوشی تلفن همراه، 30 دستگاه دوچرخه، 60 دستگاه کولر گازی و 952 عدد لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق را از دیگر موفقیت های این طرح دانست و تصریح کرد: قاچاق کالا تخریب زیر بنای اقتصاد کشور و نادیدده گرفتن حق نسل فردا برای رشد و بالندگی است.

میرفیضی در پایان با اشاره به این که قاچاق یک پدیده خلاف شرع و قانون است و مبارزه با آن کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است، خاطرنشان کرد: برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نیروی انتظامی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : دستگیری 179 قاچاقچی کالا و ارز در مازندران

دستگیری 179 قاچاقچی کالا و ارز در مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS