امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:45:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37780

تاریخ انتشار : 31/06/1396 - 19:20

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار:

امروز عظمت انقلاب مدیون دفاع مقدس است/ دوران دفاع مقدس نشان از قدرت، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران است

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان جویبار تأکید کرد: اگر بخواهیم این انقلاب و نظام مقدس ما همچنان در ریل اقتدار، صیادت، عزت و پایداری قرار داشته باشد باید از درس‌های دوران دفاع مقدس به‌خوبی استفاده کنیم.

امروز عظمت انقلاب مدیون دفاع مقدس است/ دوران دفاع مقدس نشان از قدرت، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش خبرنگار جویباران،سرهنگ اسماعیل نادعلی در مراسم رژه یگان‌های نظامی و انتظامی شهرستان جویبار به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: ما بهره‌گیری و درس از دفاع مقدس و با زمینه‌های تحول و دگرگونی ناشی از جنگ باید موجبات تکامل روزافزون جامعه و حرکت آن به‌سوی تعالی فراهم و ریشه‌ها و رشته‌های وابستگی به دشمنان را قطع کنیم.

وی افزود: هرچند دوران دفاع مقدس با وقایع تلخ و دردناکی همراه بود اما نشان از قدرت، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار تأکید کرد: اگر بخواهیم این انقلاب و نظام مقدس ما همچنان در ریل اقتدار، صیادت، عزت و پایداری قرار داشته  باشد باید از درس‌های دوران دفاع مقدس به‌خوبی استفاده کنیم.

نادعلی بابیان اینکه دشمنی استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی ایران پایان نمی‌پذیرد گفت: جبهه استکبار به سردمداری آمریکا با ماهیت انقلاب، نظام و نیروهای اعتقادی و دینی و به دلیل شرایط استراتژیکی و در تعارض بودن با منافع آنان همواره به دشمنی خود با ایران اسلامی ادامه خواهند داد.

وی افزود: آمریکا از هرگونه فتنه‌انگیزی و حمایت و پشتیبانی از دشمنان و مخالفان جمهوری اسلامی ایران دست نمی‌کشد، اما خوشبختانه تا به امروز نتوانسته در عرصه جنگ سخت به توفیقی دست یابد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار خاطرنشان کرد: این دشمن سرسخت جمهوری اسلامی به دلیل ناکامی در عرصه جنگ سخت با صرف هزینه‌های چند هزارمیلیاردی وارد جنگ نرم شد و با ایجاد شبکه‌های ماهواره‌ای و اجتماعی بسیاری از اعتقادات و باورهای مردم به‌ویژه جوانان را در معرض تهدید قرار داده است.

نادعلی تأکید کرد: امروز وظیفه ما در برابر این تهاجمات دشمنان، بصیرت افزایی، افزایش آگاهی و اطاعت از رهنمودهای ولی‌فقیه است.

وی بابیان اینکه امروز عظمت انقلاب مدیون دفاع مقدس است گفت: امروز رمز ماندگاری دفاع مقدس و یاد و نام خاطره شهدا استقامت، پایداری، ایمان و اتکا به خدا، اخلاص باور قلبی به خدا و نماز، اعتقاد راسخ به حقانیت اسلام، درستی آرمان‌های انقلاب اسلامی، ایمان به رهبری فقیه به‌عنوان نایب امام زمان(عج)، مقاومت در برابر دشمن، ایثار و فداکاری برای حفظ ارزش‌های اسلامی است و فرهنگ شهادت‌طلبی یعنی فرهنگ عاشورا است.

 

دیدگاه شما در مورد : امروز عظمت انقلاب مدیون دفاع مقدس است/ دوران دفاع مقدس نشان از قدرت، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران است

امروز عظمت انقلاب مدیون دفاع مقدس است/ دوران دفاع مقدس نشان از قدرت، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS