امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 17:26:56
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37672

تاریخ انتشار : 25/06/1396 - 13:26

نمایند مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری :

قتل و عام مسلمانان در میانمار باهدف حفظ منافع اسرائیل است/دستگاه دیپلماسی کشور به قتل و عام مسلمانان میانمار ورود جدی پیدا کند

نمایند مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: هدف شوراندن بودائی‌ها علیه مسلمانان میانمار تأمین و حفظ منافع اسرائیل غاصب در منطقه است.

 قتل و عام  مسلمانان در میانمار باهدف حفظ منافع اسرائیل است/دستگاه دیپلماسی کشور به قتل و عام مسلمانان میانمار ورود جدی پیدا کند

آیت‌الله علی معلمی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران با محکوم کردن کشتار مسلمانان میانمار گفت: با اضمحلال داعش در منطقه، عوامل استکبار مثل آمریکا و اسرائیل دست به توطئه‌ای جدید در میانمار زدند تا بار دیگر به مسلمانان آسیب برسانند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان از قدرت جامعه اسلامی می‌ترسند افزود: از اینکه اسلام در موضع قدرت قرار دارد، برای آن‌ها سخت است و به همین خاطر به دنبال جنگ و گرفتار شدن به مصیبت‌های داخلی در جامعه اسلامی هستند که قدرت دفاعی آنان را کاهش دهند.

نمایند مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: هدف استکبار از ایجاد جنگ‌های داخلی و مذهبی در کشورهای اسلامی و همچنین شوراندن بودائی‌ها علیه مسلمانان تأمین و حفظ منافع اسرائیل غاصب در منطقه است.

آیت‌الله معلمی تأکید کرد:  فرض قتل و عام  در میانمار به دلیل مسائل مذهبی اشتباه است زیرا بودائی‌ها و مسلمانان میانمار صدها سال با آرامش در کنار هم زندگی می‌کردند ولی عوامل استکبار جهانی برای نمایاندن اختلاف‌های مذهبی در دنیا و بهره‌برداری برای حفظ سلطه خود بر طرفین به این درگیرها دامن می‌زنند.

وی بابیان اینکه دولت میانمار با گرفتن جایزه صلح نوبل فریب‌خورده است گفت: دادن این جایزه به این خانم بی‌انگیزه نبود و این خانم ذاتاً فردی بی‌رحم و قصی القلبی است و با دادن جایزه او را در اختیار خود گرفتند تا هدف استکبار را پیاده کند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری از دستگاه دیپلماسی کشور خواست تا به قتل و عام مسلمانان میانمار ورود جدی پیدا کند و با مذاکره، راه‌حل سیاسی و با فشارهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی علیه کشور میانمار و دوستان این کشور به کشتار بی‌رحمانه پایان دهد. 

دیدگاه شما در مورد : قتل و عام مسلمانان در میانمار باهدف حفظ منافع اسرائیل است/دستگاه دیپلماسی کشور به قتل و عام مسلمانان میانمار ورود جدی پیدا کند

 قتل و عام  مسلمانان در میانمار باهدف حفظ منافع اسرائیل است/دستگاه دیپلماسی کشور به قتل و عام مسلمانان میانمار ورود جدی پیدا کند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS