امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 03:02:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37526

تاریخ انتشار : 19/06/1396 - 22:50

کشتی آزاد نوجوانان جهان-یونان

عشقی طلایی شد و هاشمی به برنز قناعت کرد

در روز پایانی رقابت های کشتی آزاد نوجوانان جهان در یونان کشتی گیران جویباری یک طلا و یک برنز صید کرد.

عشقی طلایی شد و هاشمی به برنز قناعت کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان جهان روزهای 17 تا 19 شهریورماه در شهر آتن پایتخت کشور یونان برگزار شد و در پایان این مسابقات تیم ایران با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و سه مدال برنز و 53 امتیاز به عنوان چهارم رسید. تیم ایران سال گذشته در رقابت های جهانی گرجستان با  یک مدال طلا و 2 مدال نقره و 37 امتیاز هشتم شده بود.

در این مسابقات در ترکیب 10 نفره تیم ملی کشورمان 5 کشتی گیر جویباری حضور داشتند که در زیر نتایج این کشتی گیران را مشاهده می کنید:

در وزن 46 کیلوگرم سید عرفان جعفریان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل سوتا اوگاوا از ژاپن با نتیجه 4 بر یک به پیروزی رسید. وی در دور بعد مقابل ادلان عسکراف از قزاقستان با نتیجه 9 بر 9 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، جعفریان از دور رقابت ها کنار رفت و هشتم شد.
 
در وزن 50 کیلوگرم محمد خدابخشی پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد مقابل نارانخو نارمانداخ از مغولستان با نتیجه 14 بر 12 شکست خورد و با توجه به شکست این مغولی در دور بعد، خدابخشی از دور رقابت ها حذف شد.

در وزن 54 کیلوگرم مهدی عشقی در دور نخست با نتیجه 8 بر 4 روبرت هوارد از آمریکا را مغلوب کرد و در دور دوم مقابل دمیربیک مقصوداف از تاجیکستان با نتیجه 9 بر 7 به پیروزی رسید. عشقی در دور سوم با نتیجه 10 بر 4 و ضربه فنی از سد ولادیسلاو اوستاپنکو از اوکراین گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی برای حضور در دیدار فینال روبرتو بلانکو از مکزیک را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد. عشقی در دیدار پایانی مقابل کاناتا یاماگوچی از کشور ژاپن با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی رسید و تک مدال تیم ملی کشورمان در این مسابقات را به ارمغان آورد.

در وزن 69 کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با توجه به حضور نیافتن میرانبیک سلیمانوف از قزاقستان پیروز شد. وی در دور بعد داویت گئورگیان از ارمنستان را با نتیجه 5 بر 4 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نخودی در دیدار نیمه نهایی مقابل داود ابراگیم اف از آذربایجان با نتیجه 4 بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار ماساکی ساتو از ژاپن را با نتیجه 5 بر 2 مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 100 کیلوگرم سید مهدی هاشمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 بر صفر و ضربه فنی احمد خلیل از کشور مصر را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه 10 بر صفر آکاش آنتیل از هند را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. هاشمی برای حضور در دیدار فینال مقابل اسماعیل بک نیروف از روسیه قرار گرفت، اما با نتیجه 5 بر 3 مغلوب این کشتی گیر شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در دیدار رده بندی مقابل تمراز اسماعیل اف از آذربایجان را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و صاحب مدال برنز شد.

دیدگاه شما در مورد : عشقی طلایی شد و هاشمی به برنز قناعت کرد

عشقی طلایی شد و هاشمی به برنز قناعت کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS