امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 03:21:37
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37508

تاریخ انتشار : 18/06/1396 - 21:17

مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان-یونان

نخودی به مدال برنز رسید/ طلای جهان در انتظار عشقی و حضور هاشمی در رده‌بندی/جعفریان و خدابخشی حذف شدند

کشتی‌گیر نوجوانان جویباری به مدال برنز رقابت‌های جهانی یونان دست‌یافت.

نخودی به مدال برنز رسید/ طلای جهان در انتظار عشقی و حضور هاشمی در رده‌بندی/جعفریان و خدابخشی حذف شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران،محمد نخودی، آزادکار جویباری تیم ملی کشتی نوجوانان دقایقی پیش موفق شد مدال برنز وزن ٦٩ كيلوگرم مسابقات جهانی یونان را به سینه بزند.

 

نخودی روز گذشته پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با توجه به حضور نیافتن میرانبیک سلیمانوف از قزاقستان پیروز شد. وی در دور بعد داویت گئورگیان از ارمنستان را با نتیجه 5 بر 4 شکست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد، اما در این مرحله مقابل داود ابراگیموف از آذربایجان با نتیجه 4 بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد. نخودي دقایقی پیش در ديدار رده‌بندی با نتيجه ۵ بر ۲ ساتو از ژاپن را شکست داد و به مدال برنز رسید.

 

اما در وزن 50 کیلوگرم، محمد خدابخشی دیگر کشتی‌گیر جویباری که روز گذشته به میدان رفت، پس از استراحت در دور نخست در دور بعد مقابل نارانخو نارمانداخ از مغولستان با نتیجه 14 بر 12 شکست خورد و با توجه به شکست این مغولی در دور بعد، خدابخشی از دور رقابت‌ها حذف شد.

 

در ادامه این رقابت‌ها که از ظهر امروز در آتن در حال برگزاری است، در وزن 54 کیلوگرم مهدی عشقی، سومین ملی‌پوش جویباری تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در دور نخست با نتیجه 8 بر 4 روبرت هوارد از آمریکا را مغلوب کرد و در دور دوم مقابل دمیربیک مقصوداف از تاجیکستان با نتیجه 9 بر 7 به پیروزی رسید. عشقی در دور سوم با نتیجه 10 بر 4 و ضربه‌فنی از سد ولادیسلاو اوستاپنکو از اوکراین گذشت و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. وی امشب برای حضور در دیدار فینال روبرتو بلانکو از مکزیک را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد. حریف عشقی در دیدار پایانی کاناتا یاماگوچی از کشور ژاپن است که این دیدار فردا شب برگزار خواهد شد.

 

اما در وزن 100 کیلوگرم سید مهدی هاشمی که او نیز اهل جویبار است، پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 4 بر صفر و ضربه‌فنی احمد خلیل از کشور مصر را شکست داد وی در دور بعد با نتیجه 10 بر صفر آکاش آنتیل از هند را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. هاشمی امشب برای حضور در دیدار فینال مقابل اسماعیل بک نیروف از روسیه قرار گرفت اما با نتیجه 5 بر 3 مغلوب این کشتی‌گیر شد و به دیدار رده‌بندی رفت.

 

سید عرفان جعفریان نیز که پنجمین جویباری حاضر در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان محسوب می‌شود، در وزن 46 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل سوتا اوگاوا از ژاپن با نتیجه 4 بر یک به پیروزی رسید وی در دور بعد مقابل ادلان عسکراف از قزاقستان با نتیجه 9 بر 9 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مرحله نیمه‌نهایی، جعفریان از دور رقابت‌ها کنار رفت.

دیدگاه شما در مورد : نخودی به مدال برنز رسید/ طلای جهان در انتظار عشقی و حضور هاشمی در رده‌بندی/جعفریان و خدابخشی حذف شدند

نخودی به مدال برنز رسید/ طلای جهان در انتظار عشقی و حضور هاشمی در رده‌بندی/جعفریان و خدابخشی حذف شدند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS