امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 17:26:38
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37385

تاریخ انتشار : 08/06/1396 - 20:58

فرماندار جویبار عنوان کرد

بهره‌برداری از 20 پروژه در هفته دولت در جویبار/ اجرای 153 طرح و پروژه در سال 96 / اشتغال بیش از یک هزار نفر در دستگاه‌های اداری شهرستان در سال 96

فرماندار شهرستان جویبار اظهار کرد: در سال جاری یک هزار و 668 نفر در دستگاه‌ها و نهادهای اداری شهرستان جویبار مشغول به کار می‌شود.

 بهره‌برداری از 20 پروژه در هفته دولت در جویبار/ اجرای 153 طرح و پروژه در سال 96 / اشتغال بیش از یک هزار نفر در دستگاه‌های اداری شهرستان در سال 96

به گزارش خبرنگار جویباران،رجبعلی وهابی در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار بابیان اینکه نامه حضرت علی(ع) به مالک اشتر منشور کامل یک دولت اسلامی است گفت: بعد از گذشت قرن‌ها پس‌ازاین نامه هنوز هم نکات اخلاقی و کاربردی برای دولت‌ها و مردم محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: دولت اسلامی دولتی مردمی و از پشتوانه عظیمی برخوردار است.   

فرماندار جویبار به شاخصه‌های دولت اسلامی اشاره و عنوان کرد: قانون‌گرایی، احسان و گذشت، خشنودی مردم، عیب‌پوشی، دستگیری از درماندگان و ایجاد و امنیت و آرامش  از شاخصه‌های دولت اسلامی است.

وهابی بابیان اینکه پس از انقلاب دستاوردهای خوبی در کشور داشته‌ایم گفت: از محل سفر ریاست جمهوری 15 میلیارد و 700میلیون تومان اعتبار به شهرستان جویبار اختصاص پیداکرده است.

وی افزود: با لایروبی و ایجاد کانال در آهنگرکلا آب سد مرحوم صالحی به سیاه رود جویبار تزریق می‌شود و امیدواریم کشاورزان دیگر مشکل آب نداشته باشند.

فرماندار جویبار اظهار کرد: از محل بسته رونق تولید بیش از 46 طرح ثبت‌نام کردند که 32میلیارد و 793 میلیون تومان تسهیلات پرداخت‌شده است.

وهابی تأکید کرد: در سال جاری یک هزار و 668 نفر در دستگاه‌ها و نهادهای اداری شهرستان جویبار مشغول به کار می‌شود.

وی به افزایش 22 درصدی بودجه شهرستان در سال جاری اشاره و عنوان کرد:  بیش از 9 میلیارد و 360میلیون تومان بودجه شهرستان جویبار در سال 96 است که این مقدار به 153 طرح و پروژه اختصاص پیدا خواهد کرد.

فرماندار جویبار یکی دیگر از منابع درآمدی شهرستان را برخورداری از 27 درصد از مالیات بر ارزش‌افزوده اعلام کرد و گفت: بیش از یک میلیارد و 600میلیون تومان از این بودجه برای هفت پروژه سالن ورزشی کشتی تخصیص پیداکرده است.

این مسئول به اجرای بیش از 20 پروژه در هفته دولت خبر داد و افزود: جهاد کشاورزی، آموزش‌وپرورش، آبفای شهری، راهداری، برق، بخشداری مرکزی، کمیته امداد و بهزیستی، اداراتی در شهرستان جویبار بودند که در این هفته طرح‌هایی را به بهره‌برداری رساندند.

در ادامه این جلسه محمد مدانلو بخشدار مرکزی شهرستان جویبار از بهره‌برداری سه طرح عمرانی خدماتی و رفاهی در بخش مرکزی اشاره و عنوان کرد: این طرح‌ها شامل طرح هادی و آسفالت معابر روستای اسماعیل کلا کوچک  به طول هفت‌صد متر و اعتبار 200 میلیون تومان به‌صورت مشارکتی شورای اسلامی و دهیاری، طرح مرمت و نگهداری خطوط آب شرب 10 روستای بخش مرکزی به طول 12 کیلومتر و هزینه هشت‌صد میلیون تومان، افتتاح پارک و بوستان و پایش تصویری روستای پهناب محله بااعتبار چهل میلیون تومان است.

وی با گرامی داشت یاد و خاطره دولتمردان شهید رجایی و باهنر آنان را به‌عنوان اسوه و الگوی مدیریت اسلامی دانست و گفت: در دولت دوازدهم با پشتوانه رأی مردم و حمایت و تنفیذ مقام معظم رهبری انشاا... توجه ویژه‌ای به روستاها به‌ویژه رفع معضل بیکاری و اشتغال پایدار خواهد شد.

 بخشدار مرکزی خاطرنشان کرد: شوراهای اسلامی روستاها در کمال آرامش و مسئولیت‌پذیری پس از مراسم تحلیف فعالیت خویش را با انجام فرآیند انتخاب هیئت ریسه آغاز کرده و به حول قوه الهی اقدامات ارزشمندی در روستاهاي بخش شاهد خواهند داشت.

دیدگاه شما در مورد : بهره‌برداری از 20 پروژه در هفته دولت در جویبار/ اجرای 153 طرح و پروژه در سال 96 / اشتغال بیش از یک هزار نفر در دستگاه‌های اداری شهرستان در سال 96

 بهره‌برداری از 20 پروژه در هفته دولت در جویبار/ اجرای 153 طرح و پروژه در سال 96 / اشتغال بیش از یک هزار نفر در دستگاه‌های اداری شهرستان در سال 96

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS