امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 02:04:20
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37376

تاریخ انتشار : 08/06/1396 - 10:03

آغاز بهره برداری مجدد از کارخانه کاغذسازی در قائم شهر

مدیرعامل شرکت کاغذسازی از بهره برداری مجدد از این کارخانه خبرداد.

به گزارش جویباران، مهدی کاملی اظهار کرد: این شرکت قطب اقتصادی منطقه در صنایع سلولزی کشور بوده است. شرکت کاغذسازی قائم شهر پس از انقلاب به این نام شناخته شده و تا سال 82 وضعیت های متفاوتی را تجربه کرده است.

مدیرعامل شرکت کاغذسازی با اشاره به اینکه این شرکت در سال 82 مجبور به توقف تولید شد، گفت: فرسودگی ماشین آلات، کمبود نقدینگی و مشکلات زیست محیطی موجب توقف تولید این شرکت شد.

کاملی تصریح با اشاره به مجموعه اقدامات اجرایی، گروهی و تجاری این شرکت تصریح کرد: بازدید از کارخانه‌های رقیب، بررسی وضعیت تاسیسات و مشکلات خط تولید شرکت های دیگر و فعال سازی پروانه های استاندارد از جمله اقدامات اجرایی این شرکت بوده است. لوگوهای شرکت پس از 14 سال دوباره بازیابی شد و بازدید از چارت سازمانی از جمله اقدامات گروهی بوده است.

 مدیرعامل شرکت کاغذسازی قائم شهر با اشاره به اقدامات تجاری این شرکت ادامه داد: اخذ کارت اعتباری شرکت، خرید ماشین آلات از کشورهای چین و ترکیه، بازدید شرکت های دیگر از این شرکت و بازدید شرکت کاغذسازی قائم شهر از شرکت های مشابه در روسیه و آفریقای جنوبی از جمله اقدامات در بخش تجاری بوده است.

کاملی ادامه داد: 700 مترمربع زمین برای این شرکت خریداری شد و سالن های مجزایی برای این شرکت احداث و همچنین با توجه به اینکه مصرف برق در شهرستان سیمرغ بالا است یک پست ویژه برای این شرکت خریداری شد. بر اساس مطالعات امکان سنجی انجام شده و اقدامات صورت گرفته هزینه  اتمام این پروژه به مبلغ 210 میلیارد دلار برآورد شده است.

کاملی گفت: اجرای فاز اول آن با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال از سوی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا انجام شد که به اشتغال بالغ بر 40 نفر منجر شد.

مدیرعامل شرکت کاعذسازی قائم شهر گفت: در سالی که امسال به نام اقتصادمقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است این شرکت تلاش می کند تا با ایجاد تولید پایدار و اشتغال مولد که لازمه بنگاه های اقتصادی است و با نگاه به آینده و با استفاده از ظرفیت‌های موجود محصولات خوبی را به دست مصرف کنندگان برساند.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : آغاز بهره برداری مجدد از کارخانه کاغذسازی در قائم شهر

آغاز بهره برداری مجدد از کارخانه کاغذسازی در قائم شهر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS