امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 19:02:02
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37349

تاریخ انتشار : 07/06/1396 - 13:48

خرید ۸ میلیون و ۷۸۰ هزار تن گندم از کشاورزان توسط دولت

سخنگوی دولت از مطرح شدن مباحثی درباره حصر در شورای عالی امنیت ملی خبر داد و گفت: با خروج نیروهای امنیتی ان‌شاءالله گام‌های بعدی هم برداشته خواهد شد.

به گزارش جویباران، محمدباقر نوبخت صبح امروز (سه‌شنبه) در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران در ساختمان کوثر ریاست جمهوری درباره مساله حصر، اعتصاب غذای کروبی و خروج نیروهای امنیتی از خانه او، اظهار کرد: درباره خروج نیروهای امنیتی و وزیر اطلاعات گزارشی داد که این اتفاق افتاده و ان‌شاءالله گام‌های بعدی هم برداشته شود.

وی ادامه داد: اینکه دادگاهی تشکیل شود در حوزه اختیارات قوه قضاییه است اما من در جلسه شورای عالی امنیت ملی حضور داشتم که مباحث خوب و دقیقی آنجا مطرح شد که البته جمع‌بندی آن را دبیر شورا گزارش خواهد کرد.

نوبخت همچنین درباره سخنگویی مجددش، عنوان کرد: سخنگویی ارجاع یک ماموریت کاری است که رییس‌جمهور می‌تواند به فردی ارجاع کند تا حرف‌ها و مواضع دولت را منتقل کند که این دستور به من ابلاغ شد تا فعلا این سعادت را داشته باشم در خدمت شما باشم.

سخنگوی دولت با ارائه گزارشی از عملکرد دولت یادآور شد: امسال باید حدود ۱۰.۵ تا ۱۱ میلیون تن گندم به ارزش ۱۵ هزار و ۲۵۲ میلیارد تومان خریداری کنیم که تا شش شهریور هشت میلیون و ۷۸۰ هزار تن به ارزش ۱۱ هزار و ۴۸۰ میلیارد تومان از گندمکاران خریداری شده که هفت هزار و ۴۳۰ میلیارد تومان (۶۵ درصد) آن پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: همچنین ۵۴ هزار و ۴۵۶ دستگاه تاکسی جایگزین تاکسی‌های  فرسوده شده و برای رونق اقتصادی به ۶۷۹ واحد تولیدی، ۷۲۴ میلیارد تومان تسهیلات داده شده است.

نوبخت در پاسخ به سوالی درباره دیدار نیکی هیلی با آمانو و درخواست بازدید از مراکز نظامی ایران و اینکه آیا این تخطی از برجام است یا خیر؟ گفت: همکاران ما در وزارت خارجه با صراحت نظرات خود را بیان کردند. ما هیچ چیزی که خارج از چارچوب باشد به ویژه بازدید از اماکن نظامی که اطلاعات آن کاملا طبقه‌بندی و سری است را نمی‌پذیریم و اینها آرزوهایی است که از طرف آنها بیان می‌شود اما ما مصمم هستیم از همه چیز که مصالح و منافع ملی ما را تامین کند دفاع کنیم.

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : خرید ۸ میلیون و ۷۸۰ هزار تن گندم از کشاورزان توسط دولت

خرید ۸ میلیون و ۷۸۰ هزار تن گندم از کشاورزان توسط دولت

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS