امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 09:11:25
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37338

تاریخ انتشار : 06/06/1396 - 09:49

استاندار مازندران: بهره وری دستگاه های اداری مازندران 30درصد است

استاندار مازندران گفت: بهره وردی دستگاه های اداری مازندران 30درصد است.

به گزارش جویباران، ربیع فلاح جلودار در نشست صمیمی با مسئولان فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: شهید باهنر و رجایی اسوه و الگوی همه مسئولان بودند و تمامی مدیران باید با تاسی از این شهدا و با تکریم ارباب رجوع و پیگیری تمام مسائل اداری موجب پیشرفت منطقه خود باشند. 

استاندار مازندران با اشاره به اینکه باید برای مشکلات موجود برنامه ریزی کرد، گفت: با تامین گاز در منطقه و با اعتباری 1 میلیارد و 820 میلیون ریال مشکلات گاز برطرف شد. 
فلاح جلودار با بیان اینکه برای طرح‌های بهداشت و درمان در مازندران هزار میلیارد تومان اختصاص پیدا کرده است، تصریح کرد: یکی از مسائلی که در طرح تحول سلامت بسیار مورد توجه قرار گرفت بیمه است و کشور ایران در این موارد سرآمد است. 
وی تاکید کرد: مدیران باید بهره‌وری خوبی از طرح‌های خود داشته باشند اما متاسفانه بهره‌وری در حدود 30 درصد است و فعالیت ادارات استان در حدود 2 ساعت است. 
استاندار مازندران با بیان اینکه مدیران انتخاب شدگانی هستند که باید برای مردم و جامعه خود حرکت کنند افزود: با توجه به اینکه مدیران دولتی ازب یت‌المال حقوق خود را دریافت می‌کنند باید نسبت به حق مردم کارهای بسیاری را انجام دهند. 
فلاح جلودار یادآور شد: هر شهرستان استان مازندران به دنبال داشتن یک روستای پاک است که در فریدونکنار هم باید این موضوع پیگیری شود. 
وی خاطرنشان کرد: مسائل فرهنگی از جمله مسائل ریشه‌ای است که نیاز به مسئولیت پذیری مدیران است و برخی از ناهنجاری های فرهنگی نشان‌دهنده رها کردن آن موضوع از سوی مسئولان است. 
استاندار مازندران تصریح کرد: عدم استفاده از ظرفیت‌های مساجد، روحانیت و بسیج موجب بروز مشکلات فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان است. 
فلاح جلودار با بیان اینکه حضور مردم مازندران در انتخابات بسیار چشمگیر بوده است گفت: مردم روستاهای مازندران با حضوری بیشتر در انتخابات نشان دادند که دغدغه بسیاری برای انقلاب دارند و مسئولان باید برای مردم روستاها توجه جدی داشته باشند. 
وی خاطرنشان کرد: اصل دموکراسی این است که همه افراد با هم متحد باشند و در شهرها و روستاها برای جلوگیری از تنش باید همدلی وجود داشته باشد تا مسیر توسعه برای مناطق مازندران هموار شود. 
به گزارش ایسنا، استاندار مازندران با اشاره به اینکه تمام مناطق فریدونکنار می‌تواند به دور از تنش دارای جذابیت باشد و مدیران استانی موظف هستند تا حمایت های خود را از مسئولان شهرستانی انجام دهند، خاطرنشان کرد: فریدونکنار با توجه به اینکه به صورت صد درصد جلگه ای است می تواند در بخش های مختلف تاثیرگذار باشد.
فلاح جلودار اظهار کرد: فریدونکنار باید در زمینه‌های مختلف الگو باشد و مدیران این شهرستان باید با پیگیرهای خود مشکلات این شهرستان را برطرف کنند. 
وی خاطرنشان کرد: فرماندار فریدونکنار باید نسبت به مطالبات مردم این شهرستان تلاش بیشتری کند چراکه فریدونکنار باید در مسیر پیشرفت و الگو بودن حرکت کند. 
استاندار مازندران با اشاره به اینکه طلاق یک پدیده شوم است گفت: در حالی که فریدونکنار یک شهر مذهبی است اما آمار طلاق در آن بسیار بالا است که نشان‌دهنده ضعف مدیریتی در کاهش این موضوع است.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : استاندار مازندران: بهره وری دستگاه های اداری مازندران 30درصد است

استاندار مازندران: بهره وری دستگاه های اداری مازندران 30درصد است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS