امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 13:04:56
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3725

تاریخ انتشار : 23/01/1393 - 12:47

اختصاصی / دکتر بخشی در گفتگو با جویباران خبر داد:

برگزاری جشن بزرگ پایتخت کشتی ایران در سال جاری

شهردار جویبار گفت: طی تماسی با وزارت ورزش خواستار ان شدیم تا در سال جاری یک جشن بزرگ برای انتخاب جویبار به عنوان پایتخت کشتی ایران گرفته شود.

برگزاری جشن بزرگ پایتخت کشتی ایران در سال جاری

دكتر حميد بخشي در گفتگو با خبرنگار جویباران به درخشش کشتی گیران جویباری در سال 92 اشاره کرد و گفت: در سال گذشته به دلیل درخشش شير مردان و پهلوانان كشتي جويبار در مسابقات متعدد جهاني و المپيك فیلا شهرستان جويبار را به عنوان پايتخت كشتي ايران معرفی کرد.

وی افزود: اين انتظار از سوی فدراسيون و مسئولان كشوري و استاني مي رفت تا در حق اين شهرستان كشتي خيز اقدام شايسته بعمل آورند و با تجليل از مدال آوران اين رشته ورزشي كه در مسابقات متعدد جهاني پرچم پرافتخار كشور ما را به اهتزاز در آوردند روحيه مضاعفي را تزريق كنند که متاسفانه چنین کاری انجام نشد.

شهردار جويبار به برگزاری یک جشن بزرگ برای انتخاب شدن جویبار به عنوان پایتخت کشتی ایارن اشاره و خاطر نشان کرد:طی تماس تلفنی كه با هاشمي معاونت مالي وزير ورزش و همچنین خادم ریاست محترم فدراسیون کشتی گرفته شد، خواستار حمايت ورزش جویبار و برگزاری جشن بزرگ پايتخت كشتی در سال جاری شديم.

دكتر بخشي درادامه به فعالیت های شهرداری جویبار اشاره کرد و افزود: شهرداري  در روشهاي مديريتي خود بايد متناسب با زمان حركت كند و نگاه سنتي  رابه نگاه مدرن مبدل كند.

وی ادامه داد: شهرداري جويبار هم از اين موضوع نبايد غافل شود و همه كاركنان  اين مجموعه بايد در راستاي الكترونيكي شدن و حذف نگاه سنتي گام بردارند.

شهردار جويبار در ادامه وعده افزایش سرعت فعالیت های عمرانی در جویبار را داد و گفت: خوشبختانه با توجه به تصویب بودجه های شهرداری در شورای اسلامی شهر جویبار فعالیت های عمرانی این نهاد خدماتی در ماه های آینده سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

وی در پایان به آماده سازی طرح ساحل چپکرود اشاره کرد و گفت: آماده سازي طرح سالم سازي دريا در چپكرود آغاز شده و شهرداري با زيبا سازی اين طرح ميزبان مسافرين در ماه های آینده خواهد بود.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : برگزاری جشن بزرگ پایتخت کشتی ایران در سال جاری

برگزاری جشن بزرگ پایتخت کشتی ایران در سال جاری

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS