امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 21:45:38
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37237

تاریخ انتشار : 25/05/1396 - 17:30

در سال 96 رقم خواهد خورد

4هزار نفر در جویبار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان قرار می‌گیرند

معاون صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایری استان مازندران اظهار کرد: جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستاییان به شهرها، کاهش اختلاف طبقاتی و بالا بردن سطح زندگی روستاییان و عشایر، تابعین امنیت اجتماعی و باز توزیع عادلانه درآمد ازجمله اهداف این صندوق است.

4هزار نفر در جویبار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان قرار می‌گیرند

به گزارش خبرنگار  جویباران،امید رضا نجفی چمازکتی در جلسه بیمه اجتماعی کشاورزان شهرستان جویبار گفت: دولت جمهوری سلامی، مصمم است تا با رویکرد گسترش بیمه‌های اجتماعی در جهت کاهش فاصله طبقاتی جمعیت روستایی و شهری، کاهش محرومیت و گسترش عدالت اجتماعی گام‌های مؤثری بردارد.

 

وی افزود: ارائه خدمات بیمه اجتماعی به کاهش فقر، بهبود زیرساخت‌های اقتصادی و درنتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش کشاورزی، روستایی و عشایر می‌شود.  

معاون صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایری استان مازندران به اهداف فعالیت صندوق بیمه اجتماعی اشاره و عنوان کرد: جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستاییان به شهرها، کاهش اختلاف طبقاتی و بالا بردن سطح زندگی روستاییان و عشایر،  تابعین امنیت اجتماعی و باز توزیع عادلانه درآمد ازجمله اهداف این صندوق است.

نجفی تصریح کرد: پرداخت دو برابر سهم بیمه‌شده توسط دولت، امکان نقل‌وانتقال سوابق بیمه‌شده و دریافت مستمری پیری پس از ۱۵ سال پرداخت حق بیمه و داشتن ۶۵ سال سن از ویژگی‌های این صندوق است.

وی بیان کرد: روستاییان و عشایر، کشاورزان ساکن و غیر ساکن در روستا، رانندگان حمل بار و مسافربران شهری در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر، شاغلان فصلی و کارکنان مراکز و شرکت‌های وابسته به سازمان نظام‌مهندسی، کشاورزی، منابع طبیعی و نظام پزشکی می‌توانند تحت پوشش این صندوق باشند.

معاون صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایری استان به مزایای عضویت در این صندوق بیمه اشاره و خاطرنشان کرد: این صندوق در سه سطح پیری، بازماندگان و ازکارافتادگی کلی مستمری پرداخت می‌کند.

نجفی گفت: با توجه به این‌که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان از سال 84 در شهرستان جویبار فعال است اما فقط یک هزار و 253 نفر عضو این صندوق هستند که در سال جاری باید به اعداد 4هزار نفر برسد.  

 

دیدگاه شما در مورد : 4هزار نفر در جویبار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان قرار می‌گیرند

4هزار نفر در جویبار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان قرار می‌گیرند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS