امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 17:30:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37231

تاریخ انتشار : 25/05/1396 - 09:54

هیئت اقتصادی مازندران بدون استاندار راهی روسیه شد

هیئت تجاری، تولیدی و اقتصادی مازندران برای شرکت در اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران روانه روسیه شد.

به گزارش جویباران، هیئت تجاری و اقتصادی مازندران صبح سه شنبه 23مردادماه برای حضور در نمایشگاه تخصصی توانمندی های جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی حسن خیریان پور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران عازم ولگاگراد روسیه شد. 

این هیئت ساعت 7 صبح سه شنبه از فرودگاه دشت ناز ساری راهی استان ولگاگراد روسیه شد و در این هیئت حدود 130 نفر مشکل از 40 شرکت تولیدی، تجاری، کشاورزی و اقتصادی و جمعی از مسئولان بخش های مختلف مازندران حضور دارند. 
عبداله مهاجر رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه نمایشگاه تخصصی توانمندی های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران به مرکز و محوریت مازندران در ولگاگراد روسیه برگزار می شود، تصریح کرد: این برنامه با کوشش بخش خصوصی و با محوریت اتاق بازرگانی برگزار می شود. 
وی توسعه تبادل تجاری و اقتصادی و صادرات را از جمله اهداف نمایشگاه پنج روزه اعلام کرد و گفت: توسعه صادرات از جمله دستاوردهایی است که در این سفر پیگیری می شود و امیدواریم بتوانیم توانمندی ها دستاوردهای استان را به نمایش بگذاریم. 
مهاجر با اشاره به اینکه قرار بود این سفر با سرپرستی استاندار مازندران انجام شود، افزود: درپی لغو سفر استاندار، این هیئت با حضور معاون امور اقتصادی استانداری مازندران راهی سفر شده است. 
وی دیدار با استاندار ولگاگراد، جلسات بی تو وی، بازدید شرکت ها و بخش های تخصصی کشاورزی و گردشگری از برنامه های سفر این هیئت نمایشگاهی است. 
رئیس اتاق بازرگانی مازندران با عنوان امسال هیئت های تجاری و اقتصادی از ارمنستان و قزاقستان به مازندران سفر کرده است، یادآور شد: شرکت در نمایشگاه توانمندی های تخصصی جمهوری اسلامی ایران اولین برنامه نمایشگاه مازندران در سال جاری به شمار می رود. 
نمایشگاه تخصصی توانمندی های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران به مرکزیت مازندران از 25 تا 29 مردادماه در ولگاگراد روسیه برگزار می شود.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : هیئت اقتصادی مازندران بدون استاندار راهی روسیه شد

هیئت اقتصادی مازندران بدون استاندار راهی روسیه شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS