امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 05:58:29
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37221

تاریخ انتشار : 24/05/1396 - 12:59

رئیس بسیج رسانه مازندران:

جویبار باید کانون خیزش و جنبش رسانه‌های انقلابی باشد/ رسانه‌ها باید مطالبه گر باشند

رئیس بسیج رسانه مازندران اظهار کرد:اگر جویبار توانست در حوزه‌های ورزشی زبانزد جهانیان شود در حوزه رسانه نیز که فراتر از حوزه‌های دیگر است می‌تواند فعال شود.

جویبار باید کانون خیزش و جنبش رسانه‌های انقلابی باشد/ رسانه‌ها باید مطالبه گر باشند

به گزارش خبرنگار  جویباران،حسن افشار رئیس بسیج رسانه مازندران در جلسه هم‌اندیشی کانون بسیج رسانه شهرستان جویبار گفت: شهرستان جویبار باید یک موج رسانه‌ای قدرتمند در استان و کشور ایجاد کند.

وی افزود: اگر جویبار توانست در حوزه‌های ورزشی زبانزد جهانیان شود در حوزه رسانه نیز که فراتر از حوزه‌های دیگر است می‌تواند فعال شود.

رئیس بسیج رسانه مازندران بابیان این‌که باید در جویبار جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی ایجاد شود گفت: وظیفه همه ما در همه عرصه‌ها به‌خصوص در دفاع از حرم و حریم پشتیبانی رسانه‌ای همه‌جانبه است.

افشار با اشاره به این‌که دشمن با دین ما در حال مبارزه است تأکید کرد: کانون بسیج رسانه جویبار باید کانون خیزش و جنبش رسانه‌های انقلابی باشد.

وی افزود: نمی‌توانیم در برابر موج بیداری در کشورهای منطقه بی‌تفاوت باشیم بلکه نقش رسانه‌ها است که به واقعیت‌ها بپردازند.

رئیس بسیج رسانه مازندران بابیان این‌که دشمن به دنبال این است که رسانه‌ها را به خط مقدم بفرستد گفت: درگذشته سلاح مبارزه توپ و تفنگ بود اما امروز قلم، رایانه و دوربین جای آن‌ها را گرفته زیرا نفوذ و قدرت قلم فراتر از توپ و تفنگ است.

افشار نقش رسانه‌ها را نظارتی دانست و تصریح کرد: رسانه‌ها باید مطالبه گر باشند.

وی افزود: بسیج رسانه یعنی بسیج همه رسانه‌ها با همه گرایش‌ها است نه این‌که بگوییم همه باید بسیجی باشند یا پادگانی عمل کنند.

جواد احسانی مقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و اسلامی جویبار در این جلسه گفت: حرکت بسیج به‌عنوان بخشی از حوزه قشر اجتماعی در حوزه رسانه اقدام زیبایی است که می‌توان از پتانسیل و توانایی بسیج در حوزه اطلاع‌رسانی و جریان سازی در راستای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران کلیه نظریه‌های نظام سلطه را به‌هم‌ریخته است و باعث روشنگری در دنیا شده است.

دیدگاه شما در مورد : جویبار باید کانون خیزش و جنبش رسانه‌های انقلابی باشد/ رسانه‌ها باید مطالبه گر باشند

جویبار باید کانون خیزش و جنبش رسانه‌های انقلابی باشد/ رسانه‌ها باید مطالبه گر باشند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS