امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 09:34:06
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3721

تاریخ انتشار : 22/01/1393 - 16:22

اختصاصی / امام جمعه جویبار مطرح کرد:

حضور چهره های افراطی در برخی مناصب زیبنده دولت اعتدالی نیست

امام جمعه شهرستات جویبار گفت: انتخاب و قرار دادن برخی از افراد افراطی و با پرونده سیاه در برخی مناصب دولتی زیبنده دولت اعتدالی نمی باشد.

حضور چهره های افراطی در برخی مناصب زیبنده دولت اعتدالی نیست

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور با بیان اینکه حضور چهره های افراطی در برخی مناصب زیبنده دولت اعتدالی نیست، اظهار داشت: نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ضمن همکاری با مسئولان ارشد استانی در پیشبرد امور مردم، موضوع نظارت بر عزل و نصب ها را جدی بگیرند و نگذارند افراد افراطی و مسئله دار در مناصب مهم قرار بگیرند.

امام جمعه شهرستان جویبار به فرافکنی های اخیر آمریکاییها در خصوص توانمندی های دفاعی و موشکی ایران اشاره کرد و گفت: جوانان مجاهد ما این توانمندی ها را در سایه رهنمود های مقام معظم رهبری و اتکاء به توان داخلی بدست آورده اند و هیچ کس حق ندارد بر سر این موضوع ملی با دشمنان مذاکره نماید.

وی افزود: این قدرت ملی در اختیار مقام معظم رهبری است و هرگاه استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس بخواهند به این کشور چشم داشتی داشته باشند این قدرت ملی آنها را پشیمان خواهد کرد.

حجت الاسلام قلی پور در بخش دیگری از خطبه های خود به سخنان و تأکیدات نوروزی مقام معظم رهبری در جوار حرم ثامن الحجج (ع) اشاره و خاطر نشان کرد: قوی شدن ملت در همه ابعاد یک ضرورت است و برای این قوی شدن باید الزامات آن را فراهم نمود.

وی افزود: از جمله الزامات قوی شدن ملت ایران می توان به اصالت و محور بودن دین، ولایت پذیری عملی، تثبیت مدیریت های راهبردی با تفکر مقاومتی، توجه به مردم سالاری دینی، تقویت عیون نظارتی، اصلاح نظامات و سازماندهی منابع انسانی با استفاده از یک بانک اطلاعات منسجم اشاره کرد.

امام جمعه شهرستان جویبار در ادامه به سالروز وفات خانم ام البنین مادر گرانقدر حضرت ابوالفضل(ع) اشاره کرد و گفت: این خانم گرانقدر یک زن وارسته و مقدس بود که به اهل بیت (ع) دلبسته بوده است و در همین راه همه فخر خود را در نوکری اهل بیت قرار داد و همه بنونش را فدای فرزندان فاطمه کرد.

حجت الاسلام قلی پور در پایان شکر گذاری را سبب افزایش نعمات خداوندی دانست و خاطر نشان کرد: شکر زبانی به همراه شکر عملی که همان تلفیق عبادت، کار و تلاش است موجب بیشتر شدن خیرات و رهنمون شدن به سوی مدینه فاضله می شود.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : حضور چهره های افراطی در برخی مناصب زیبنده دولت اعتدالی نیست

حضور چهره های افراطی در برخی مناصب زیبنده دولت اعتدالی نیست

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS