امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 05:58:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37184

تاریخ انتشار : 21/05/1396 - 11:18

اولویت امروز رعایت عدالت و ریشه کن کردن فقر و فساد است

جانشین ریاست سازمان بسیج گفت: اولویت امروز رعایت عدالت و ریشه کن کردن فقر و فساد است.

به گزارش جویباران، علی فضلی در یادواره شهدای کیاسر بهشهر با بیان اینکه  به فرمایش امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی بر سه پایه قرآن، عترت و مردم استوار است، اظهار کرد: این مهم در سرنوشت انقلاب اسلامی و حاکمیت اسلامی نقش  اساسی دارد و منشا تفکر ناب اسلامی و مردمی که  از خود گذشتگی را از سرمایه مال و جان خود مایه گذاشتند است.

وی گفت: مردان و زنان انقلابی امروز الگوی همه مردان و زنان آزاد اندیش گیتی شده  و آنگاه که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنگ به ما تحمیل شد  دشمن تلاش کرد قومیت ها را در ایران اسلامی برجسته کند و به این بهانه  بین امت فاصله و شکاف ایجاد کند.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: کشوری که   جنگ  به او تحمیل شود  سرنوشت حاکمیت سیاسی آن کشور  می‌تواند تغییر کند و در این راستا امام راحل فرمودند هر کسی که  می تواند تفنگ به دست بگیرد تکلیف دارد که به جبهه برود و در مقابل پیشروی دشمن ایستادگی کند  و مردم  با آموزش های مقدماتی جنگ از امام و  ولی اطاعت کردند.

 فضلی ادامه داد: در همان روزهای اول جنگ وقتی دشمن قریب به  یک هزارو 609 کیلومتر مرزهای ایران و عراق   در خوزستان و ایلام کردستان کرمانشاه آذربایجان غربی به اشغال خود درآوردند  امام در آن شرایط فرمود از دشمن اصلی یعنی امریکا غافل نشوید.

وی گفت: مسئولین باید مشکلات معیشتی، پرداختن به مسایل داخلی، پرداختن به مشکلات مردم و اقتصاد باید به نقطه قابل قبول در طول این چهارسال برسانید و جهت گیری دوم تعامل گسترده با دنیا است.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: امکانات ما در کشور و شرایط اقلیم ما ارتباط با دنیا را برای ما آسان می کند   وجهت گیری سوم , امام می فرماید:"در شرایط فعلی متجاوزتر غاصب تر و وقیح ترین دشمن رژیمی آلات متحده آمریکاست  و در مقابل آنها باصلابت ظاهر  بشوید".

و چند توصیه ای  که مولای  ما مطرح کرد,اولویت امروز رعایت عدالت و ریشه کن کردن فقر و فساد  است و باید با برنامه حرکت کنید و بر نامه ششم برنامه جامعی است

اتحاد ملت بین ملت و ملت و مسوولین را مهم بشمارید

از نظرات مخالف اشفته نشوید به میان مردم رفته و بی واسطه تعامل کنید.

سردار فضلی با تاکید بر اینکه قدر مردم انقلابی و پر انگیزه را بدانید گفت: در تعامل بین الملل از دشمن غفلت نکنید

در زمینه اقتصادی و فرهنگی قوی شوید وفقط در زمینه نظامی و امنیتی نباید قوی بود و توکل و وعده نصرت الهی را باور کنید و برشمردن دشمن اصلی و امریکا را از ان غفلت کنید.

وی خاطر نشان کرد:  مردم ما در دفاع از آرمانها شهره گیتی بوده و مقاومت اسلامی الگوی خود را از خانواده شهدا رزمندگان ایران گرفته است و اگر مقاومتی در بحرین  یمن , فلسطین و  غزه  صورت گرفته با الگوی این مردم بوده و  شما مردم الگوی مقاومت اسلامی در جهان شده اید.

جانشین ریاست سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه  این انسجام را باید قدر دان بوده و محافظت کنیم خاطر نشان کرد: استان مازندران با 37شهید مدافع حرم متعلق به مازندران صرف نیست و متعلق به جهان ازاد اندیشی است که امروز به این شهدا اقتدا کنند و ما وام دار شهدا هستیم و راهبرد امام این بود که خواب را از چشم دشمن بگیریم.

سردار فضلی گفت: با 14هزار شهید  استان مازندران و شهید بابایی نیت هامان را خالص کنیم و فرقی بین سپاهی و بسیجی وجود ندارد و همه در تابعیت از خداوند هستیم. 

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : اولویت امروز رعایت عدالت و ریشه کن کردن فقر و فساد است

اولویت امروز رعایت عدالت و ریشه کن کردن فقر و فساد  است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS