امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 04:21:40
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37177

تاریخ انتشار : 20/05/1396 - 20:18

اندر حکایت روز خبرنگار در شهرستان جویبار:

از حاشیه رفتن مراسم تجلیل از خبرنگاران تا حضور آگهی بگیران در قالب خبرنگار!

انتظار خبرنگار این است که اگر قرار است مراسمی برای خبرنگار برگزار شود در خور شأن و جایگاه آنان باشد همان‌طور که یک خبرنگار جایگاه مسئول و منافع و مصالح شهرستان را رعایت می‌کند.

از حاشیه رفتن مراسم تجلیل از خبرنگاران تا حضور آگهی بگیران در قالب خبرنگار!

به گزارش خبرنگار جویباران،روز خبرنگار تنها روزی است که از تلاش‌ها و زحمات بی‌منت خبرنگاران تجلیل و تقدیر می‌شود و تنها روزی است که موج موج پیامک‌های تبریک به گوشی خبرنگاران روانه می‌شود و یک روز را به همین مناسبت برای آنان جشن می‌گیرند. در شهرستان جویبار نیز از خبرنگاران تجلیل شد و از همه مسئولین سپاسگزاریم که لااقل خبرنگاران را فراموش نکردند ولی نکته جالب این است که چند جلسه و مراسم را در این مراسم جای دادند و سهم مراسم تجلیل از خبرنگاران در این مراسم کمتر از 10 دقیقه بود.

لازم است چند نکته گفته شود:

اولاً این‌که خبرنگاران هیچ انتظاری ندارند که مراسمی برای تجلیل از آنان گرفته شود همان‌طور که در طول سال هیچ تقدیر و تجلیلی صورت نمی‌گیرد و فقط در این روز به‌اجبار و با ارسال نامه و ابلاغ از سوی مسئولین بالادستی مجبور به برگزاری این مراسم می‌شوند.

دوما اگر قرار است همچنین مراسمی برگزار شود لااقل کاری نکنند که این مراسم در حاشیه رود و به شعور و جایگاه خبرنگار توهین شود و بعد از تمام سخنرانی‌ها و مراسمات ضمیمه، تازه به فکر تجلیل از خبرنگار بیفتند.

ثالثاً تعریف خود را از خبرنگار مشخص کنند و در زمان تجلیل بین خبرنگاری که در طول سال فعال بوده و در مراسمات، جلسات و رویدادهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرستان را پوشش خبری می‌دهد و آگهی بگیران و خبرنگار مناسبتی و غیرفعال تفاوت قائل شوند.  

رابعاً در این شهرستان خبرنگاران ورزشی فعال در سطح استانی و حتی کشوری حضور دارند که متأسفانه فراموش شدند زیرا تنها ارگان و نهاد ورزشی شهرستان آنان را به نهادی که مرتبط با خبرنگاران است معرفی نمی‌کند تا در حضور در این مراسم محروم شوند و در عوض کسانی در این مراسم تجلیل شوند که در طول سال به انگشتان یک دست هم خبر تولید نکردند.

خامساً مراسم تجلیلی که از خبرنگاران در حاشیه چند جلسه دیگر برگزار شد انتظار می‌رفت کمی پررونق‌تر و با محتوای شادتر برگزار می‌شد نه این‌که در عرض 10 دقیقه مراسم تجلیل به پایان برسد.

در پایان از همه مسئولین و حضاری که در این مراسم حضور داشتند تشکر و قدردانی می‌شود و انتظار خبرنگار این است که اگر قرار است مراسمی برای خبرنگار برگزار شود در خور شأن و جایگاه آنان باشد همان‌طور که یک خبرنگار جایگاه مسئول و منافع و مصالح شهرستان را رعایت می‌کند. امید است در تمام طول سال این توجهات وجود داشته باشد و خبرنگاران حتی با یک تشکر هم راضی می‌شوند و به ادامه کار خود امیدوار خواهند شد. 

 

دیدگاه شما در مورد : از حاشیه رفتن مراسم تجلیل از خبرنگاران تا حضور آگهی بگیران در قالب خبرنگار!

از حاشیه رفتن مراسم تجلیل از خبرنگاران تا حضور آگهی بگیران در قالب خبرنگار!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS