امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 15:07:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37176

تاریخ انتشار : 20/05/1396 - 16:08

روایت قهرمان جوجیتسو جهان از فرازوفرودهای زندگی:

از کارگری بر بام ساختمان تا ایستادن بر بام جهان

قهرمان جویباری جوجیتسو جهان اظهار کرد: عشقی که به ورزش به‌خصوص ورزش‌های رزمی داشتم یک‌لحظه من را از ادامه راهم غافل نکرد و حتی روزهایی را کارگری کردم تا بتوانم هزینه تمریناتم را به دست بیاورم.

از کارگری بر بام ساختمان تا ایستادن بر بام جهان

ایمان آقاپور قهرمان جوجیتسو جهان در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران گفت: سختی‌های زیادی برای رسیدن به این جایگاه طی کردم.

وی افزود: جدای از مسابقات ام ام ای حدود ۱۰ سال است که به‌طور حرفه‌ای ورزش رزمی انجام می‌دهم و اولین مدال من نایب‌قهرمانی کشور در رشته جوجیتسو در سال ۸۶ بود.

قهرمان جوجیتسو جهان بابیان این‌که در سال ۸۹ به عضویت تیم ملی درآمدم گفت: متأسفانه در آستانه اعزام به مسابقات جهانی سن‌پترزبورگ به دلیل آسیب‌دیدگی از این مسابقات بازماندم.

آقاپور تصریح کرد : بعدازاین آسیب‌دیدگی مدتی از میدان‌های ورزشی دور بودم در این مدت هم مشغول کار شدم و مشکلات مالی من و فدراسیون و همچنین ناحقی‌هایی  که در حق من شد اسمم را از اعزام به یک فستیوال جهانی حذف کردن اما خدا را شکر تلاش و پشتکارم را از دست ندادم و توانستم دو مدال جهانی در مسابقات جهانی کرواسی به دست بیاورم و افتخاری برای شهرم کسب کنم.

وی تأکید کرد: بااینکه از سال ۸۰ ورزش خودم را شروع کردم ناملایمات زیادی را در این راه لمس کردم و خیلی از افراد من را از ادامه ورزش منصرف کردن ولی عشقی که به ورزش به‌خصوص ورزش‌های رزمی داشتم یک‌لحظه من را از ادامه راهم غافل نکرد و حتی روزهایی را کارگری کردم تا بتوانم هزینه تمریناتم را به دست بیاورم.

قهرمان جوجیتسو جهان اظهار کرد : به‌تمامی جوانان توصیه می‌کنم در راه علاقه و توانایی‌های خود مصر باشند و توجه ای به کنایه‌ها و سختی‌های این راه نکنند زیرا نتیجه هر سختی شهد شیرینی است که وصف‌نشدنی است. 

آقاپور در پایان گفت: از حمید شافعی مربی پایه خود،محمود قاسم پور مربی بدن‌سازی که یک سال تمام باشگاه خود را در اختیار من گذاشت،شهردار و اعضای شورای شهر، محمودی مالک کفش ملی، هیئت ورزش‌های رزمی شهرستان و همچنین پایگاه خبری جویباران کمک‌حال من برای رسیدن به این افتخار شدند تشکر می‌کنم.

 

دیدگاه شما در مورد : از کارگری بر بام ساختمان تا ایستادن بر بام جهان

از کارگری بر بام ساختمان تا ایستادن بر بام جهان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS