امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 21:46:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 37175

تاریخ انتشار : 20/05/1396 - 15:34

امام‌جمعه جویبار:

مسئولان هرچه زودتر بدهی کشاورزان زحمت‌کش گندم‌کار را پرداخت کنند

امام‌جمعه شهرستان جویبار خاطرنشان کرد: همه مردم موظف به امربه‌معروف و نهی از منکر هستند و باید در برابر کسانی که با آرمان‌های امام(ره) و مقام معظم رهبری زاویه پیدا کردند محکم ایستاد.

مسئولان هرچه زودتر بدهی کشاورزان زحمت‌کش گندم‌کار را  پرداخت کنند

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان جویبار اظهار کرد: مدیران باید اخلاق را در ادارات رعایت کنند و اگر کاری از دست مدیران هم برنمی‌آید بااخلاق حسنه ارباب‌رجوع را قانع و همراهی کنند.

وی به فرارسیدن سالروز آزادی اسرا اشاره و عنوان کرد: اسارت اگرچه در  ظاهر سخت است اما همین اسرا در فشار سختی استعداد درونی خود را به کار انداختن با رفاقت، صبوری، مقاومت و صلابت در برابر صدام ایستادند و مقتدرانه و سرافرازانِ به میهن برگشتند.

امام‌جمعه جویبار بابیان این‌که خبرنگاران باید در انتشار اخبار دقت کنند گفت: زمانی که خبرنگار خبری را منتشر می‌کند باید به موثق بودن و مطابقت آن با واقعیت اطمینان داشته باشد.

نادعلی زاده افزود: ممکن است یک خبر نادرست در فضای مجازی یک شهر را برهم زند.

وی با اشاره به این‌که خبرنگار مسئولیت سنگینی بر عهده دارد خاطرنشان کرد: عده‌ای از خبرنگاران جان‌برکف به مقام رفیع شهادت رسیدند و عده‌ای دیگر با حضور در جبهه‌های سوریه و عراق در راه هدف خود و امام(ره) و شهدا فعالیت می‌کنند.

امام‌جمعه جویبار از پرداخت نکردن پول گندم کاران گلایه کرد و گفت: عده‌ای از کشاورزان گلایه کردند که هنوز پول گندم را نگرفتند کشاورزانی که در مرکبات ضرر زیادی دیدند الآن هم باید این‌گونه ضرر کنند لذا مسئولان هرچه زودتر بدهی کشاورزان زحمت‌کش گندم‌کار را  پرداخت کنند.

نادعلی زاده تصریح کرد: در ساحل باید حجاب و شئون اسلامی رعایت شود.

وی افزود: معنی آتش به اختیار این است که همه مردم موظف به امربه‌معروف و نهی از منکر هستند و باید در برابر کسانی که با آرمان‌های امام(ره) و سخنان مقام معظم رهبری زاویه پیدا کردند محکم ایستاد.  

 

دیدگاه شما در مورد : مسئولان هرچه زودتر بدهی کشاورزان زحمت‌کش گندم‌کار را پرداخت کنند

مسئولان هرچه زودتر بدهی کشاورزان زحمت‌کش گندم‌کار را  پرداخت کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS