امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 10:11:09
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37138

تاریخ انتشار : 17/05/1396 - 12:48

کسانی که کنکور نداده اند هم می توانند در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور مازندران از امکان ثبت نام تمام داوطلبان و متقاضیان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری 96خبرداد.

به گزارش جویباران، حسین برزگر در جمع خبرنگاران گفت: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده اند و یا حتی مجاز به انتخاب رشته نشده اند، می توانند در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور که پذیرش در آنها صرفا براساس سوابق تحصیلی(معدل دیپلم)صورت می گیرد، ثبت نام کنند. 

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان مازندران، مهلت انتخاب رشته تمامی داوطلبان را از 19 تا 23 مردادماه96 اعلام کرد و افزود: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده اند نیز باید هم زمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org    و اخذ دفترچه راهنما در رشته های  بدون آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی این دانشگاه ثبت نام کنند. 
وی دانشگاه پیام نور را به دلیل دارابودن شیوه های خاص آموزشی و کیفیت خدمات آموزشی و پژوهشی، منحصر به فرد و ممتاز دانست و اظهار کرد: شیوه آموزشی ترکیبی دانشگاه پیام نور بهترین فرصت را برای شاغلان و افرادی که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می آورد. 
برزگر ولیک چالی با اشاره به برخی دیگر از مزایای تحصیل در این دانشگاه تصریح کرد: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو،امکان تحصیل همزمان در دو رشته، برگزاری آزمون های سراسری و متمرکز در پایان هر نیمسال تحصیلی و برگزاری آزمون های آنلاین(بدون کاغذ)از مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاهها متمایز کرده است. 
سخنگوی دانشگاه پیام نور استان مازندران یاد آور شد: داوطلبان و خانواده های آنان در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور می توانند با مراجعه به یکی از 18مرکز و واحد دانشگاه پیام نور در شهرهای بهشهر، نکا، ساری، قائم شهر، جویبار، زیراب، پل سفید، بندپی غربی(خوشرودپی)، بهنمیر، بابل، هادی شهر(کله بست)،آمل، محمود آباد، رینه(لاریجان)، چمستان، نوشهر، تنکابن و رامسر-مراکز و واحدهای دانشگاهی محل پذیرش رشته مورد تقاضا- نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 
گفتنی است دانشگاه پیام نور استان مازندران بزرگترین دانشگاه دولتی استان است که در حال حاضر افزون بر 20هزار دانشجو با 170عضو هیات علمی در 18مرکز و واحد دانشگاهی دارد. 

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : کسانی که کنکور نداده اند هم می توانند در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند

کسانی که کنکور نداده اند هم می توانند در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS