امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 20:20:14
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37097

تاریخ انتشار : 15/05/1396 - 10:05

راز حواشی تیم‌ملی والیبال از زبان موسوی

المپیک 2016 ریو - تیم ملی والیبال ایران و آرژانتین - محمد موسوی - میلاد عبادی پور محمد موسوی می‌گوید: «در جریان به وجود آمده نه من مقصر بودم و نه عادل.هیچ بی احترامی هم به هم نکردیم.»

به گزارش جویباران، خبرآنلاین نوشت: بدون شک باورش برای خیلی‌ها سخت است که حالا می‌بینند عادل غلامی و محمد موسوی با هم اختلاف دارند. از روزی که عادل قهر کرد و از تیم ملی اخراج شد جواب هیچ خبرنگاری را نداده است. شاید به همین دلیل هم باشد که حالا خیلی‌ها قضاوت می‌کنند و می‌گوید: «سید هم مقصر است،مقصر شماره یک!»

آنها بر این عقیده هستند که چرا او پشت رفیق چند ساله‌اش نایستاد و از عادل طرفداری نکرد؟ اما وقتی با موسوی حرف می‌زنی او دلایلی می‌آورد که اگر به گوش منتقدان برسد شاید قانع‌شان کند. «واقعا نمی‌دانم باید چه چیزی بگویم؟مقصر؟من مقصر نبودم. کاری هم نکردم که درگیری بین ما به وجود بیارد. بدون تعارف می‌گویم در ماجرایی که بین من و عادل به وجود آمد تقصیری نداشتم.»

پس خودت را از هرگونه درگیری مبرا می‌کنی؟
اصلا اتفاق خاصی نیفتاد که بخواهد سرانجامش به اینجا کشیده شود. در بعضی از رسانه‌ها خواندم که نوشته بودند درگیری و مشاجره و بحث با صدای ناهنجار و بلند. باور می‌کنید وقتی عادل رفت من تعجب کردم؟ فکر می‌کنم از جای دیگری ناراحت بود.

دوست داری خودت ماجرا را تعریف کنی؟
واقعا ماجرایی نبود. فکر می‌کنم سوء تفاهمی سر تعویض به وجود آمد. نوبت من نبود به زمین بروم و یک اتفاقی شبیه به این. باور کنید از این هم ساده‌تر بود.یک دفعه عادل رفت و کولاکوویچ هم تعجب کرد! او می‌گفت تا به حال چنین صحنه‌ای را ندیده است.

اما خیلی‌ها از این نوشته‌اند که کار حتی به درگیری فیزیکی هم کشیده شده است.
واقعا متاسفم.ما حتی بحث هم نکردیم چه برسد به اینکه درگیر شویم. از این دست اتفاق‌ها در ورزش زیاد می‌افتد اما نه من به عادل بی احترامی کردم نه او به من. تیتر بعضی‌ها را که می‌خواندم خنده‌ام می‌گرفت. از کاه، کوه ساخته بودند. خود شما مگر در سالن نبودید؟ درگیری ایجاد شد؟

حالا فکر می‌کنی دوباره شرایطی فراهم شود که عادل به تیم ملی برگردد؟
من نمی‌دانم اما فکر می‌کنم یک راهی را شروع کرده‌ایم و برای موفقیت به تک تک مهره‌هایمان نیاز داریم. همه به درد تیم ملی می‌خورند. مثل ليگ جهاني كه هفته اول من نبودم و هفته آخر عادل. از طرفي قرار نيست ما تا آخر عمر در واليبال بازي كنيم. بالاخره بايد جوان‌ترها كم‌كم جاي ما را بگيرند.

دیدگاه شما در مورد : راز حواشی تیم‌ملی والیبال از زبان موسوی

راز حواشی تیم‌ملی والیبال از زبان موسوی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS